2733
2739

سلام خانوما خوبین؟

من موهام آسیب دیده و امروز میخوام برخلاف میل خودم و بیشتر همسرم کوتاه کنم موهامو الان تا وسط کمرمه ولی میخوام تا شونه م کوتاه کنم 😔

اولین کمکی که میخوام اینه برای صورت گرد و تپل و حالت دار چه مدلی خوبه ؟ 

دومین کمکی هم که میخوام برای رشد خیلی سریع مو ( الان ناهی ۱سانت رشد میکنه) میخوام ماهی ۳سانت رشد کنه چیکارا کنم ؟ چی بخورم(قرص و دارو) ؟ چه ماسک و کرمی بزنم ؟ خلاصه چه بلایی سرش بیارم 

ممنون میشم کمک کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بوش چی پس؟🤢

بوی گندش تا ماهها دیونت میکنه پیشنهاد میکنم اگه یکی تضمین کرد با یبار اب پیاز زدن ی متر موهات رشد میکنه تحت هیچ شرایطی اینکارو نکنی 

من یبار این کارو کردم حموم ب حموم خودمو فحش میدادم از بوی گندش

2738
قرص زینک پلاس خیلی خوبه،قطره ی موی سنیره شامپو رزماری هم خیلی خوبه

مرسی عزیزم

شامپو رزماری فقط یه مارک هست؟ یا اگه مارکای مختلف داره کدوم مارک رو بزنم ؟ موهام خیلی حساس و هرشامپویی نمیسازه زودی ریزش میگیره

مرسی عزیزم شامپو رزماری فقط یه مارک هست؟ یا اگه مارکای مختلف داره کدوم مارک رو بزنم ؟ موهام خیلی حس ...

نه عزیزم یه مارکه ولی اگه بهت نساخت استفاده نکن دیگه،من خودم اینارو استفاده کردم موهام خیلی بهترشد چون هزینه ی زیادی هم نداره،قرص زینک هم هرشب یدونه بخور

قضاوت مخصوص خداست..،
2706