2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چطور؟ دوست دارید جلوی شما گریه کنن؟

نه از اینکه دوبار تا مرگ رفته ولی هیچی نگفته بهم ک من ناراحت نشم☹️

از اینکه بعد چندوقت میفهمم چه اتفاقا براش افتاده چه ناراحتیا داشته کلا همه چی

ما زنا برعکسیم مخصوصا من خودم، از همه چیز و همه جا حرف میزنم اخرش خسته میشن باید چسب بزنن دهنمو😂😂

همه ی دنیا در حکم یک دوربین عکاسی است،لبخند بزنید    
نه از اینکه دوبار تا مرگ رفته ولی هیچی نگفته بهم ک من ناراحت نشم☹️ از اینکه بعد چندوقت میفهمم چه ات ...

همینه دیگه هی تو خودمون میریزیم متهم میشیم به اینکه احساس نداریم که ای کاش نداشتیم جوونی خود من فقط بخاطر یه حماقت تلف شد

کاربر آقا هستم
2738
همینه دیگه هی تو خودمون میریزیم متهم میشیم به اینکه احساس نداریم که ای کاش نداشتیم جوونی خود من فقط ...

چرا؟ اگه دوس داشتین بگید

احساس میکنم خیییییلی باید رو یه مررررد (نه بعضی از جوونای امروزی) فشار باشه ک جلو کسی گریه کنه اینو به عینه دیدم و احساسش کردم 

برا همین وقتی گریه الکی یه مرد رو هم ببینم خیلی زود داغونم میکنه اصلا نمیتونم تحمل کنم چون دیدم ک باخجالت گریه کردن و چقد تحت فشار بودن ک اشکشون دراومده

میگه اگه مرهم نیستی حداقل نمک روی زخم هم نباش!

خب خودش ریپلای کرد اول گفت دوست میخوام😐

منم خواستم شوخی کنم

نمک نیستم ک ☹️🤦‍♀️

چرا؟ اگه دوس داشتین بگید احساس میکنم خیییییلی باید رو یه مررررد (نه بعضی از جوونای امروزی) فشار باش ...

یه دلبستگی کاملا یک طرفه و احمقانه فقط همین من شب و روز بهش فکر میکردم ایشون گفت اصلا منو نمیشناسه به همین راحتی رو هوا گفت نه

کاربر آقا هستم
2706