2737
2739
عنوان

ترشیده

| مشاهده متن کامل بحث + 1439 بازدید | 103 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

من 30سالم بود عروسی کردم به خدا هیچ وقت کسی بهم این کلمه زشته رو نگفت این توهینه 

یعنی چی اخه ؟تا کی دخترها رو تحقیر میکنن؟؟؟؟؟

کاربر قدیمی هستم .(آفتاب)😊کارهای تم تولد انجام میدم.از 1388اینجام
۲۸🤔 یکم ترشیدی ها 😐😐😐😐😐😐

بستگی داره کجا زندگی کنی و فرهنگ خانوادت چی باشه

خب شما با گفتن این حرف سطح خودتو نشون میدی.حتما جایی که زندگی میکنی اینطوریه دیگه

آخی😏

اعتقاداتت تو رو انسان بهتری نمیکنه،اما،اعمال و رفتارت چرا...! 
2740
بستگی داره کجا زندگی کنی و فرهنگ خانوادت چی باشه خب شما با گفتن این حرف سطح خودتو نشون میدی.حتما جا ...

نه دیگه تو هرفرهنگی باشی،بالای۲۴سال خوبه که دخترازدواج کنه.

اینجوریام نیس طرف بمونه بترشه بگه من بافرهنگم😐😐😐😐😐😐😐😐

من 37 سالمه هر روز میشنوم از همه حتی تو نی نی سایت 

وااا...دوست من متولد 56 تازه ازدواج کرد.گفت خوشحالم زودتر ازدواج نکردم و از زندگی و مجردیم لذت بردم. به نظرم تا خودتون باور نداشته باشید کسی نمیتونه بهتون بگه ترشیده

من 37 سالمه هر روز میشنوم از همه حتی تو نی نی سایت 

عزیزم قطعا فرهنگ ندارن .ازدواج یک زمانی مهم بود اما معیار مهمی نیس . به دل نگیر . کسی ک تو قرن ۲۱ ام هنوز معتقد باشه ک دختری ک ازدواج نمیکنه ترشیده اش شما به عقلش شک کن گلم 

از افرادی که حسود هستند دوری کنید .از افرادی ک حرمت نگه نمیدارن دوری کنید . هرکسی لایق دوستی نیست . افشا کردن اسرار کسی ک وقت دوستی بهت اطمینان کرده فقط نشانه شخصیت ضعیف و نادرست فرده
نه دیگه تو هرفرهنگی باشی،بالای۲۴سال خوبه که دخترازدواج کنه. اینجوریام نیس طرف بمونه بترشه بگه من با ...

شاید یکی دوست نداره ازدواج کنه😞بعدم چطور مرد شصت سالشه هم میتونه ازدواج کنه اونم با دختر ولی دختر حتما باید زیر ۲۵ اینا باشه؟فرهنگ شما پایینه واقعا

‏بی نیازی، یعنی خودت یاد بگیری حال خودتو خوب کنی..!
2706