2737
2739

بچه ها من ۲۳ سالمه

دندونام نامرتبِ بد نیست ولی برای زیبایی به ارتودنسی نیاز داره و خصوصا تا قبل عروسیم و کلا برای اعتماد به نفس بیشتر میخوام به زیبایی دندونام برسم و بعد کلی سختی تازه میخوام تو چند روز آینده اقدام کنم که دیگه برم ارتودنسی کنم

تا حالا فکر میکردم ارتودنسی سرامیکی که کمتر معلوم هست میذارم و دیگه اعتماد به نفسم هم نمیره.دکتر گفت دست خودمم هست که ارتودنسی معمولی بذارم یا سرامیکی و گفت یک سال و نیم طول میکشه اگه منظم برم و اگه نامنظم برم هم ۲سال

ولی دیروز رفتم تو نت تحقیق کردم در مورد ارتودنسی سرامیکی و نوشته بود که هم رنگ میگیره با غذا خوردن و هم بیشتر طول میکشه و هم گرون تره و هم کیفیتش پایین تره و میشکنه😭وووای حالا همش دارم فکر و خیال میکنم با اون سیم ها چه طوری این مدت رو جلوی نامزدم سر کنم😔ظاهر خودم خوشگل هست تعریف از خود نباشه ولی به هر حال اون سیم ها تاثیر میذارن روی چهره

حالا چند تا سوال دارم:

کسی ارتودنسی سرامیکی انجام داده؟تجربه یا اطلاعی دارین؟

کلا ارتودنسی چه طوریه؟من فکم و اینا مشکلی نداره، به نظرتون چه تغییراتی بوجود میاره؟

و اینکه این دوران که سیم روی دندوناتون بود رو چه طوری سر کردین؟

بهداشت و بوی دهان رو هم توضیح بدین

ارتودنسی  خیلی بیشتر از دوسال طول میکشه 

بگو ارتودنسی  نامرعی کنه 

گرونتره از ارتودنسی های دیگه است 

اما میارزه قرار یه عمری باشه تو دهنت 

ولی اگه بتونی لمینت کنی بهتر از ارتودنسیع 

برام دعا کنیدبه عشقمبرسم 😂 امضام مال خیلی وقت پیشه   بیایید بجای دعا برای رسیدن ب فردی ک نمیدونم آینده باهاش چجوربه دعا کنیم  زودتر بره گمشه از قلبمون بیرون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
لمینت که دندونارو مرتب نمیکنه کاربرد هرکدوم فرق داره

خب بستگی داره دندونات چه چجوری باشه اگه فقط برا فاصله باشه لمینت بهتره

برام دعا کنیدبه عشقمبرسم 😂 امضام مال خیلی وقت پیشه   بیایید بجای دعا برای رسیدن ب فردی ک نمیدونم آینده باهاش چجوربه دعا کنیم  زودتر بره گمشه از قلبمون بیرون 

یعتی چی اعتماد به نفست میاد پایین چقد شماها با نامزدتون رودروایسی دارید بابا. مطمئن باش با بدترین قیافه هم بری پیشش بازم همونقد دوستت داره. بعدشم همیشگی نیست که داری یه کاری میکنی که به نفعته و قراره برای همیشه دندونات زیبا باشه و موقتا خودت و همسرت باید این موضوع رو تحمل کنید. مگر اینکه نامزدت خیلی آدم سخت گیری باشه

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2738

من ارتودنسی داشتم از 17سالگی تا 20سالگیم داشتمشون البته قبل از عقدم برداشتم

خیلی رو زیبایی تاثیر داره

و اینکه خیلیی باید به دندونات برسی

بعدم هیچکس با ارتودنسی زشت نمیشه 

بعدشم برات فیکس میزارن ولی مرتب باید نخ دندون و دهانشویه استفادع کنی تا پوسیدگی ایجاد نشه چون خیلی احتمالش بالا هست 

اگر خیلی نامرتب نیست ولش کن مگه چیه