2737
2739
عنوان

مادرشوهرم خیلی وحشیه

179 بازدید | 15 پست

سلام . شوهرم با پدرش شریکی خونه خرید  و پول داد ولی پدرشوهرم همه خونه رو بنام خودش زد و شوهرم هیچی نگفت  گفت خب بابامه نمیخوره که 

حالا شوهرم تصمیم گرفته بخاطر خواهربرادراش که یموقع خدای نکرده پدرشوهرم  اکر فوت کرد سهم شوهرمو برندارن   3 دنگ خودشو بنام خودش کنه 

بعد شوهرم به مادرش و پدرش گفته  مادرش گفته اسم خونه رو بیاری نه من نه تو  

گفته تو دنبال ارث و میراثی 

مگه ما میخوایم پولتو بخوریم 

انقدر بی درک و فهمن که حد نداره

واقعا خیلی پر روان 

شما باشید چجوری از این ادم سهمتونو زنده میکنید

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درافتادن با آدم نفهم خیلی سخته😔

خیلی سخته 

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 
2728
2738
شما همونی که گفتی خواهرشوهرت تو یکی از واحدا نشسته و خونه خودشو اجاره داده؟

بله   . شوهرم به مادرش گفت  و اینجوری شد

اولا شوهرت اشتباهه محض کرده

بعدشم که هرجور شده سعی کنید بگیرید 

شوهرم خواهر شوهرم دقیقا همین کارو کرد اون حالا چهار طبقه خونه ساخت زد به اسم پدرش بعدشم ک مرد افتاد دنبال سهمش کلی جنگ و دعوا راه افتاد کداخرشم هیچی از خونه بهش نرسید کلا نمی‌دونم چقدر ولی پول نقد انگار بهش دادن ک‌خیلی هم ناچیز بوده 

اولا شوهرت اشتباهه محض کرده بعدشم که هرجور شده سعی کنید بگیرید  شوهرم خواهر شوهرم دقیقا همین ...

والا الان پدرو مادرشن اینجوریه 

چه برسه به بعد که  فقط خواهر برادراشن

پدرشوهر منم تو جوونی یه خونه خریده زده به اسم باباش ... الان باباش انکار میکنه چه برسه خواهر برادراش و کل خانواده شوهرم نفرین میکنند

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
بله   . شوهرم به مادرش گفت  و اینجوری شد

عزیزم باید حتما پافشاری کنید و کوتاه نیاین از حقتون 

یکی دو نفر از بزرگارو واسطه کنید با ملایمت حرف بزنن باهاشون 

یکی که برش داشته باشه حرفش

در ضمن به خواهرشوهرتم بگین از اون واحد بلند شه و خودتون برین اونجا 

کلا کوتاه نیاین مادرشوهرتم یک سال دو سال قهر باشه اخرش اشتی میکنه تا همیشه که نمیتونه قهر باشه

شمام که ارث نمیخواین سهم خودتونو میخواین

مادر شوهر منم همین حرفو به من زد😏

خدایا میدونم قراره بهترین ها رو سر راهم قرار بدی پس نا امید و ناراحت نیستم 
2706