2733
2734

پسرم ۴ساله شده چندروزیه..دیرزبون بازکرد..۳سالگی حرف زد..الانم جمله های کوتاهو کامل میگه..اسم همه حیوانات اشیا غذاها رنگها همههه چی رومیدونه کامل..فقط جمله بلند نمیگه..بردمش گفتاردرمانی گفت مشکل گفتارنداره..ی کم بیش فعالی خفیف داره که خودشو با حواس پرتی نشون داده..گفت چون اصلا بهت گوش نمیده واسه همین نمیتونه جمله بگه..حواس پرته..چندجلسه بردمش کاردرمانی..کارخاصی نمیکردن..ولی نمیدونم ببرمش یا نه؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

دوستم بچه ش خیلی خوب  حرف میزنه میگفت من از اول مث این ک با کر و لال دور از جون بجه ها بخوام حرف بزنم حرف میزدم  قشنگ باید دهنتو باز و بسته کنی واضح و شمرده حرف بزنی بچه بفهمه اون از دو نیم دیگه کامل حرف میزد میگفت من از همون نوزادی این رو مراعات میکردم

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
دوستم بچه ش خیلی خوب  حرف میزنه میگفت من از اول مث این ک با کر و لال دور از جون بجه ها بخوام حر ...

بله درسته..متاسفانه همسرم فوق العاده کم حرفه..خودمم شاغلم اصلا فرصت نمیکردم بابچم حرف بزنم..پسرمم شیطونه وی کوچولو حواس پرت..میگه مشکل گفتارنداره ازبس شیطونه گوش نمیده به حرفات واسه همین متوجه نمیشه چی میگی

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بله درسته..متاسفانه همسرم فوق العاده کم حرفه..خودمم شاغلم اصلا فرصت نمیکردم بابچم حرف بزنم..پسرمم شی ...

تو همون تایم کم هم ک هستی غنیمته ...

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2731