2733
2734
بستگی به شرایط داره...من چون ادم احساساتیی هستم شاید دلخور بشم برا هیمن نمیرم جشن خودمو راحت میکنم ب ...

خب مثلا اگه جشن عقد برادر شما باشه شوهرتون خالش فوت کنه نیاد چی میشه شما ناراحت نمیشی که همسرت تو عقد برادرت نیست .

پرهام یعنی فرشته خوبی ها❤❤❤❤
یاد عروسی خودم افتادم جاریم اومده بود ۴۰روز بیشتر از فوت داییش میگذشت بعد هی میگفت نرقصین ما عزاداری ...

موافقم ادم اگ عزاداره و واقعا سختشه تحمل شرایط بشینه خونه عزاشو نگهداره بقیه به شادیشون برسن این ک توقع داشته باشی بقیه طبق میلت باشن یا بعدا دلخور بشی حرمت نذاشتن اصلا قابل قبول نیس برا من 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تسلیت میگم استارتر به نظر من نرو چون باید خانواده شوهرت هم بدونن به فامیلت احترام میذاری ولی اگه ناراحت نمیشی به همسرت بگو که راضی هستی ایشون برن و از طرف شما هم عذرخواهی کنن که به خاطر خالت نرفتی. میتونی بعدا زنگ بزنی به جاریت تبریک بگی که فکر اشتباه نکنه 

2731
موافقم ادم اگ عزاداره و واقعا سختشه تحمل شرایط بشینه خونه عزاشو نگهداره بقیه به شادیشون برسن این ک ت ...

اره واقعا خیلی کار بدیه خصوصا تو عروسی که برای هر دختری عروسیش خیلی مهمه

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

بابای جاریم مرده بود عروسی پسر خاله شوهرم بود چهلم نشده لباس مشکی رو در اوردن ک ما راحت باشیم

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2740
خب مثلا اگه جشن عقد برادر شما باشه شوهرتون خالش فوت کنه نیاد چی میشه شما ناراحت نمیشی که همسرت تو عق ...

اگ مراسم خیلی مهمی باشه و نسبتمون خیلی نزدیکب باشه در حد تبریک و کادو دادن میرم 

اونم در حد تبریک و کادو دادن بیاد قبوله

عزیزم اگه خالت خیلی وقته فوت کرده و چهلم اش گذشته برو ولی اگه تازه فوت کرده نرو اونا باید درک میکردن یکم دیرتر نشون میبردن بری به خودت بی احترامی کردی و تازه اونا هم راحت نیستن نرو سنگین بشین خونه خودت اون هام راحت باشن خودتم راحت باش

خدا وکیلی این چرت و پرتا رو از کجاتون در میارید 😁هوابم بی تو درد میکند🙄هواتون دقیقا کجا تون میشه !!!باکلاسای لعنتی 😁😁😁
جشن عقد دختر عمم بود یکی از فامیلاشون که تازه باباشون فوت شده بود اومدن خیلی سنگین نشستن فامیلا هم ب ...

عقده ای بازی یعنی چی من الان 8ماه بابام فوت شده حتی اصلاح نکردم دلم حرکت نمیکنه هنوزلباس سیاه تنمه نمیدونم این عقده است لطفابفهنیدچی میگید

عقده ای بازی یعنی چی من الان 8ماه بابام فوت شده حتی اصلاح نکردم دلم حرکت نمیکنه هنوزلباس سیاه تنمه ن ...

بابا با خاله یکیه به نظرتون .خدا رحمتش کنه ولی جایگاه پدر و با خاله رو یکی ندونید 

پرهام یعنی فرشته خوبی ها❤❤❤❤