2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نرو 

چون اگر بری و بدون آرایش و لباس مشکی و ناراحت باشی بنظرم قشنگ نیست اصلاچون مجبور نیستی حتتتما بری

دوم اینکه شگون نداره با لباس مشکی (به عنوان عذا) بری

من صاحب مجلس باشم ناراحت میشم

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
به نظر من برو عزیزم درسته عزاداری شاید اونا به احترام شما بزن برقص نکنن .

واااا حالا اگه بزن برقص کردن چی؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2728

نمیشه که بزن وبرقص نداشته باشن .عروس آرزو داره.اگه با بزن وبرقص اذیت میشی لطفا نرو 

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
نمیشه که بزن وبرقص نداشته باشن .عروس آرزو داره.اگه با بزن وبرقص اذیت میشی لطفا نرو 

😂😂😂من نمیخوام برم عزیزم استارتر میخواد بره اشتب گرفتی

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2738

بکنن این خانوم که نمیخواد برقصه .در ضمن یه سریا نمیدونم چرا قصد دارن طرف مقابلو شخصیتشو بد کنند .خدا رحمت کنه خالت فوت شده ولی اونم بردارشوهرته باید بری فردا شوهرت میگه درست بود خالت فوت شده بود ولی میخواستی خیلی سنگین بشینی .عزیزم به حرف یه سریا گوش نکن .

پرهام یعنی فرشته خوبی ها❤❤❤❤

خدابیامرزتشون عزیزم ولی گلم ب نظر من اگه قراره با لباس مشکی و عذا و خیلی ناراحت بری نرو عزیزم... شما حق داری درسته هاااا بلاخره خاله عزیز و واقعا سخته.... ولی اون عرووس خانومم اونور خب حق داره شما این مدلی بری بار غم تو مجلس بله برون اش میاد چون همه احترام شما و لباستون و غمتون رو نگه میدارن و خب تو شاد ترین و شیرین ترین قسمت زندگی اون دختر اون بار غم حس میشه

حتی اگه خودتم نخوای بلاخره ناخداگاه اطرافیان این جو بار غم رو ایجاد میکنن

البته نظر منه شایدم اینجوری نشه چون برخورد خانواده ها متفاوته...

ان شاءالله روح خاله عزیزتون قرین رحمت اون دوتا تازه عروس دوماد هم خوشبخت باشن

❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم
بکنن این خانوم که نمیخواد برقصه .در ضمن یه سریا نمیدونم چرا قصد دارن طرف مقابلو شخصیتشو بد کنند .خدا ...

حرف شماهم درسته

جشن عقد دختر عمم بود یکی از فامیلاشون که تازه باباشون فوت شده بود اومدن خیلی سنگین نشستن فامیلا هم بزن و برقص کرد ولی اونا پیش خودشون نگفتن بابامون مرده نریم جشن عقد  ولی اومدن خیلی هم به نظر من کار خوبیه .عقده ای بازی در میارن یه سریا

پرهام یعنی فرشته خوبی ها❤❤❤❤
😂😂😂من نمیخوام برم عزیزم استارتر میخواد بره اشتب گرفتی

یاد عروسی خودم افتادم جاریم اومده بود ۴۰روز بیشتر از فوت داییش میگذشت بعد هی میگفت نرقصین ما عزاداریم عوضی عروسیم رو خراب کرد😠خب نمیومد .

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
جشن عقد دختر عمم بود یکی از فامیلاشون که تازه باباشون فوت شده بود اومدن خیلی سنگین نشستن فامیلا هم ب ...

بستگی به شرایط داره...من چون ادم احساساتیی هستم شاید دلخور بشم برا هیمن نمیرم جشن خودمو راحت میکنم بقیه رو هم راحت میذارم هرکار دلشون میخواد بکنن اگر م برم در حد تبریک و کادو دادن میرم

2706