2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دکتر مریم موسوی کارشون خیلی خوبه و اینکه نسبت به بقیه دکتری که من رفتم خیلی وقت میذارم خیلی دقت میکنه به حرف بیمار خیلی خوب گوش میده خیلی استرس داشتم برای آنژیوگرافی .

ولی خب با اینکه می ترسیدم اما در نهایت به دکترم اعتماد کردم و خدا رو شکر الان راضیم دکتر مریم موسوی بود.

https://www.instagram.com/Dr.maryammoussavi/

اینم پیجشونه 

عزیزم برو پیش دکتر پریسا مولایی کارشون خیلی دکتر خوبیه برای مرضاشنونم خیلی وقت میزان من خودم برای آنژیوگرافی پیششون رفتم قبلش خیلی میترسیدم ولی خداروشکر هیچ مشکلی برام پیش نیومد. 

آدرس دقیق مطبشو ندارم ولی اگه تو اینترنت اسمشون رو سرچ کنی می تونی پیدا کنی.

2738

عزیزم اگر میخوای با خیال راحت دکتر قلب پیدا کنی 

برو پیش دکتر یاسمین افسری یکی از بهترین پزشک هایی هستن که میشناسم 

ما هم تو بیمارستان باهاشون آشنا شدیم ولی واقعا با تجربه و کار بلده 

دکتر متخصص بستن رگ اشتها و جدید ترین روش درمان چاقی دکتر محمد صادق کشمیری هستن من اضافه وزن شدید داشتم و تنگی نفس و نمیتونستم قدم از قدم بردارم تعریف دکتر کشمیری و زیاد شنیدم و رفتم پیششون و تحت نظرشون سرپایی و بدون هیچ عملی  رگ اشتهای منو بستن با آنژیوگرافی و تزریق ماده شیمیایی و  از طریق دهان لوله ای را وارد کردن دستگاهی که بخیه زد رگ اشتهای منو جدید ترین روش هست و ممنونم ازشون آدرس مطب و تلفنشونو اگه خواستی برات پیدا میکنم