2733
2734
عنوان

معمولا صبحونه چی میخورید؟🍵🍳🍞

399 بازدید | 35 پست

من بعضی وقتا تخممرغ میخورم بعضی وقتام نون پنیر این جور چیزا با چای...شما معمولا چی میخورید؟

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم همینجورچیزا. ولی امروز ساعت ۶ونیم کتلتی که از دیشب مونده بودو خوردم با پنیر گردو و شیر. دیشب اصن نتونستم بخوابم گفتم نی نی گشنشه😘

❤تمام لحظه های زندگی من ..به زیبایی بودن توست....❤

اضاف غذای تو یخچال پیتزا لازانیا نون تابه ای کیک بیسکوییتی یا میوه

اگ نباشن😭😭😭نون پنیر یا تخم‌مرغ 

الانم شوهرم رفته برزنگگ یه صبحونه محلیه بگیره بیاد😋😋

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....
2738
ماکلاخیلی مفصل میخوریم. کنجدوخرماو پنیر روغن حیوانی و خامه و عسل. گاهیم یه جور مرباکه زیادشیرین نباش ...

😋😋😋

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  

ارده و عسل و پنیر پردو و کره و مربای آلبالو یا انجیر تخم مرغ آب پز جمعه ها به این ترکیب خامه هم اضافه میشه. عاااشق صبحونه هستیم. بیشتر وقتا ناهار نمیخوریم و ساعت شش و هفت شام و ناهارو با هم میخوریم. 

ارده و عسل و پنیر پردو و کره و مربای آلبالو یا انجیر تخم مرغ آب پز جمعه ها به این ترکیب خامه هم اضاف ...

منم اینجوریم

2706