2733
2739
عنوان

کمکم کنید لطفا درد دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 226 بازدید | 20 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها من هم یه پسر شش ماهه دارم و بعد زایمان پریود نشدم هنوز ....من هم خیلی وحشت دارم حامله بشم. چند بار تا حالا حالت بارداری داشتم بیبی ااستفاده کردم منفی بود . ....چیکار کنم؟ یعنی برم دکتر بهش بگم بهم قرص بده؟

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤

اولابعد زایمان و زمان شیردهی یایه بار یاچندبار پریود نمیشید و یاعقب وجلو میشه وهمه طبیعیه من یه بارهمین مدلی شدم

دوما حتما روش پیشگیری مطمئن وجدی داشته باشید که استرس الکی نگیرید مثل استفاده از ک....

سوما اصلا ناشکری نکنید جاری من اول واخرسال زایمان کرد پسراش الان ۱۶و۱۷ساله اند مادرش کمکش کرد وبزرگ شدند

چهارمااگربارداربودید اصلا ناشکری نکنید اما باید به بچه تون شیرخشک بدید برادرم ناشکری کرد وبچه اش بیماربدنیااومد تازه فاصله سنی شون سه سال بود

پنجمافقط باازمایش بتا مشخص میشه دقیق که بارداری  و تاسونو ندی نمیتونند بگند جنین چندوقتشه من بی بی چک روخیلی قبول ندارم مگر برند خوبش 

2742

عزیزم شماها که نی نی خیلی کوچیکه نزدیکی هاتون باید محافظت شده باشه 

حتی با وجود استفاده از قرص اخه قرص اصلا مطمعن نیست و با تداخل دارویی یا حتی بعضی از مواد غذایی میتونه اثرش رو از بین ببره 

برو بی بی چک بزن هر مشکلی هم بود  با دکترت در میون بزار چون بچه شیر میدی هر چی مصرف کنی میره تو شیرت شاید برا نی نی بد باشه

بچه ها من هم یه پسر شش ماهه دارم و بعد زایمان پریود نشدم هنوز ....من هم خیلی وحشت دارم حامله بشم. چن ...

بعضیا تا دو سالی که شیر میدن پریود نمیشن اما زودم حامله میشن روش جلو گیریتو مطمئن کن که یهو دوباره گرفتار نشی