2737
2739
عنوان

خواهر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 633 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه گلم من سنندجیم

اخه گفتی خدا ب سر شاهده این قسم مادرای قدیم بختیاری ،  مثلا مادر من ،خوشوقتم منم بختیاری م ،،،،،،کردا رو‌ خیلی  دوس میداریم اما تادحالا برخوردی نداشتم با کردای عزیز راستی حالا ک کردی بذار ی سوال ازت بپرسم‌راس میگن کردا زن زشت کنن و کلاذزن خوار و ذلیل میکنن کتک ش میزنن و‌همهدکارای سنگین به عهده ی زنه 

2731
اخه گفتی خدا ب سر شاهده این قسم مادرای قدیم بختیاری ،  مثلا مادر من ،خوشوقتم منم بختیاری م ،،،، ...

نمیدونم قبلا اینجوری باشه ولی الان اینجوری نیست و زنا واسه خودشون مردی شدن و مردا زن🤣🤣🤣🤣

اللهم صلی علی محمد و آل محمد
واقعا شرایطم بده بخدا اینقدر بد اخلاقه یه جوری بگم بهش بر بخوره خانواده شوهرمو دشمنم میکنه خودتون خو ...

تو که میخای رابطتون خراب نشه چیزی نگو  ، جلو اقوام شوهرت حرف کسیو هیچ موقع نزن، به مرور میفهمن که پشت سرت دروغ گفته، 

اینقدر که خواهرشوهر من چرت و پرت پشت سرم گفته اونایی که عاقلن باور نکردن و همیشه احترام میزترن بهم، ولی اونایی که مثل خودشن بی عقل و بی شعور، بی دلیل چپ چپ نگام میکنن و سلام نمیکنن

2738