2737
2739
عنوان

خواهر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 633 بازدید | 52 پست
آخه خدایی من معلمم بقران بهم بر میخوره مردم فکر کنن من فضولی خدایی زشته رفته گفته من فضولی میکنم هم ...

مگر معلم پیامبره ، معلم هم خطا میکنه ، همین که تاپیک زدی پشت سرش داری حرف میزنی یعنی خواهر شوهرت درست میگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه خدایی من معلمم بقران بهم بر میخوره مردم فکر کنن من فضولی خدایی زشته رفته گفته من فضولی میکنم هم ...

اونهایی که غیبت مردم رو میکنن مردم میفهمن خودشون مشکل دارن...سعی کن برات حرفهاش بی اهمیت باشه...

زمان همه چیز رو ثابت میکنه

خدا به سر شاهده اگر تا حالا حتی برخورد لفظی هم داشته باشیم من و اون هم سن هستیم و باهم ازدواج کردیم ...

اگر اینطوره یه کار بکن که ازت بترسه ، چیکار رو نمیدونم ولی راهش همینه

2728

اهمیت نده حتی اگه بهش گوشزد م‌کنی بدتر میکنه و‌این بار علاوه بر اونایی ک میگه ،اینم‌میگه ک زن داداشم زبون داره و شره ببین اولا ک مردم فرق بین راست و دروغ میفهمن بعد چند سال شخصیت ت خودت پی میبرن اقوام شوهرت دوما ب خود خدا واگذارش کن واصلا اینقد قوی باش ک‌ب روی خودت نیار اما دیگه باهاش سرد تا کن اون دقیقا میدونه تو ازش سری و‌اینم میدونه ک دقیقا ب پشت سرت تعلق داره ارامش شوعرت  م بهم نریز با محبت بهش بگو ک بدونه تو‌خوبی واون ذاتش خرابه همین

اگه حرفهاش روی رابطه شما و همسرت اثر نمیزاره اصلا پیگیر حرفاش نشو و رابطه ت رو با همسرت خراب نکن. ار ...

روی رابطه ی ما تاثیر نداره و شوهرم بارها گفته حاضرم سگ ببینم ولی خاهرمو نبینم من ناراحت اعتبار و آبروی خودمم که داره ازم میگیره و اینقدر بهم فشار میاد تا حالا دعوا کردم که برو حقشو بزار کف دستش 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد
مگر معلم پیامبره ، معلم هم خطا میکنه ، همین که تاپیک زدی پشت سرش داری حرف میزنی یعنی خواهر شوهرت درس ...

خب من واسه این تایپیک زدم شماها راهنماییم کنین بدونه کدورت مشکلم حل بشه من نگفتم معلم خطا نمیکنه ولی خدایی فضولی کردن خیلی زشته که به من چسپونده

روی رابطه ی ما تاثیر نداره و شوهرم بارها گفته حاضرم سگ ببینم ولی خاهرمو نبینم من ناراحت اعتبار و آبر ...

منم دقیقا مثل شمام اما بعد شیش سال متوجه شدم وقتی ک با خدا باشی اونم هوات داره و‌ابروت میخره برات فقط برخدا وگذارش کن

2738

منم سالها توی شرایط شما بودم تا جایی که حتی خواهرشوهرم غیرمستقیم میخواست بهم تهمت ناموسی بزنه ولی اصلا باهاش همکلام نشدم چون هرچی هم میگفتم بیفایده بود و خانواده ش هیچ وقت پشت دخترشونو ول نمیکردن و طرف منو بگیرن. در نهایت همسرم یکی دو بار به خانواده ش تذکر داد ولی چون بی فایده بود تصمیم گرفت قطع ارتباط کنه. و توی این هفت سال هرچی تلاش کرد حتی یکبار نتونست بین من و همسرم اختلافی بندازه یا باعث بشه با هم بحث کنیم.

مهم اینه در نهایت زندگیت آروم باشه و در کنار همسرت آرامش داشته باشی حالا اون هی چرت و پرت میگه بزار بگه تا خودش خسته بشه.

واقعا شرایطم بده بخدا اینقدر بد اخلاقه یه جوری بگم بهش بر بخوره خانواده شوهرمو دشمنم میکنه خودتون خو ...

واسه منم پیش اومده بود . خواهر شوهرم در نبود شوهرم ب من تهمت زد بخاطر ی لایک تو فیس بوک . کلی حرف بارم کرد . مادر شوهرمم همینطور .طوری شد ک ۴ تا خواهر شوهرم با من حرف نمیزدن . من فقط بهش گفتم متاسفم واست تو از ۱۰۰ تا غریبه هم غریبه تری .خودتم دختر داری . دیگه هم حرف نزدم باهاش. ۴ ماه تمام. اخرش عید بود . خونه مادر شوهر . بخدا هیچ کس حرف نمیزد باهام جز یکیشون . خودش اومد بوسم کرد و اشتی .. 

اینجور وقتا سعی کن انقد خوب باشی . ک خودشون شرمنده شن 

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
اهمیت نده حتی اگه بهش گوشزد م‌کنی بدتر میکنه و‌این بار علاوه بر اونایی ک میگه ،اینم‌میگه ک زن داداشم ...

ممنونم ازت عزیزم به حرفات گوش میدم حتما

خدا به سر شاهده اگر تا حالا حتی برخورد لفظی هم داشته باشیم من و اون هم سن هستیم و باهم ازدواج کردیم ...

ببین قطع رابطه کن . منم اوایل می گفتم خوب نیس قطع رابطه ولی الان از زمانی که قطع رابطه کردم آرامش عجیبی دارم می گم کاش زودتر قطع رابطه می کردم و چقدر احمق بودم تحت هر شرایطی می خواستم رابطمون حفظ شه لق لقشون . این وسط تو ضرر نکردی مطمئن باش ضرر با اوناس . تو خونواده شوهرتو نداری اونا برادرشونو

اللهم الرزقنی شفاعت الحسین یوم الورود
منم سالها توی شرایط شما بودم تا جایی که حتی خواهرشوهرم غیرمستقیم میخواست بهم تهمت ناموسی بزنه ولی اص ...

تشکر امیدوارم همیشه پیش خدا روسفید باشی گلم

2706