2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند سالته عزیزم ؟ یعنی بهم زديد کلا یا قهرید ؟

دوباری،جدا شدیم ولی بازم اومد

علت جدایمونم خیانت نبوده

الانم واقعا موندم چطوریم

دلم میخاد بپرسم ازش ولی میترسم کوچیک شم با پی دادن 

نظرت چیه؟

دوباری،جدا شدیم ولی بازم اومد علت جدایمونم خیانت نبوده الانم واقعا موندم چطوریم دلم میخاد ب ...

راستش از پرو شدنش که شکی نیست چون ذات هممون اینه که زیادی کسی بهمون توجه کنه پسش میزنیم اما بنظرم خودتو فعلا کوچیک نکن 

چند روزه که صحبت نکردید؟ 

2728
راستش از پرو شدنش که شکی نیست چون ذات هممون اینه که زیادی کسی بهمون توجه کنه پسش میزنیم اما بنظرم خو ...

فک کنم ۴ 

کنکورم داره

خیلیییی پشیمونم حسمو گفتم 

بنظرت چکار کنم ک خودش پیام بده و منم وانمود کنم برام مهم نیس😭اصن پی میده؟

2738
رابطه داشتیم قبلا خودشم هی ابراز،کرده ولی وقتی،من گفتم حسمو دم دراورده انگار،میگه حالا نوبت منه ناز ...

خب نباید خیلی خودتو عاشق و وابسته نشون میدادی .کلا پسرا همینن .دنبال چیزای دست نیافتین..اگه واقعا میخایش بیشتر دلتو قوی کن .یکم تحمل کن تا خودش بیاد سمتت .هر چی بیشتر بری سمتش ازت دورتر میشه

《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》
ینی اگه نرم واقعا تاثیر داره؟

آره مطمعن باش میاد ..ولی ممکن طول بکشه .اونا کمتر ما احساسی میشن و تحملشون بیشتره .الان خیالش راحته که تو ولکنش نیستی و خودت میری سمتش .بزار ترس از دست دادنت رو داشته باشه 

آره مطمعن باش میاد ..ولی ممکن طول بکشه .اونا کمتر ما احساسی میشن و تحملشون بیشتره .الان خیالش راحته ...

اره دقیقا باهاتون موافقم

خب ما از،طریق استوری همو چک میکنیم میخام بهش بفهمونم ک ناراحت نیستم و بی تفاوتم الکی مثلا😑 و یکم ب خودش بیاد؟

درضمن من فقط گفتم من دوست دارم  خیلی پاپیچش،نشدم مطمعنم داره ناز‌میکنه  و بقول شما خیالش،تخته ولی ممکنه ک اصلا پیام نده؟

قرارشد اگه باهم کاری داشتیم پی بدیم😕

اره دقیقا باهاتون موافقم خب ما از،طریق استوری همو چک میکنیم میخام بهش بفهمونم ک ناراحت نیستم و بی ت ...

خب حتما زیادی داری چکش میکنی اینم متوجه شده .خودتو بی تفاوت نشون بده .مطمعن باش پیام میده .خودتو خیلی دست کم گرفتی .اعتماد به نفستو ببر بالا .خودتو مشغول کن کمتر فکرش بیاد سراغت .میدونم سخته .ولی یه چیزی رو که زیاد بخای ازت دور میشع .. بزن به بیخیالی همه چی درست میشه

باشه عزیزم واقعا انرژی گرفتم با حرفات مرسی😍😊💖

خواهش میکنم عزیزم . .میدونی شاید فک میکنی اون متوجه نمبشه خیلی وابسته شدی و تمام فکرت پیششه .ولی این حسا منتقل میشه ..مخصوصا دو نفر که به هم احساس دارن حتی پیش هم هم نباشن ولی حسشون بهم انتقال میدن .استرس نداشته باش و بیشتر تحمل کن 

2706