2733
2734
عنوان

کارهای زمان زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 2324 بازدید | 195 پست
اخیی عزیزم تنش سلامت فسقل من هم 6-7صبح به دنیا اومد دیگه

ای جون دلم،بسلامتی گلم،ایشالاقدمش پرازخیروبرکت باشه براتون

،نازنین پسرمامان؛😍😍😍😍🤱بابایی آرزوداشت دخترداشته باشیم،روزیکه اومدی توشکم مامان بابایی بازفکرمیکرددختری،اماته دلم میدونستم پسری،روزیکه جنسیتتوفهمیدم گریه کردم،چون منم عاشق دختربودم،امااشکم اشک شوق بود،چون انگارته دلم ارزوم بود۱کپی کوچولوازبابات داشته باشم،بابایی الان باتموم وجودش عاشقته ومیگه فکرنمیکنم اگه دختربودانقدعاشقش میشدم،نفس مامان تاقبل ازتوما فقط نفس میکشیدیم،ارشای عزیزم عزیزترینی،هیچ کس به اندازه توبرام عزیزنیست،باتمام وجودم میپرستمت وروزی هزاربارسربه سجده میذارم،الهی خدااین حال قشنگوسهم دل همه خاله هابکنه😍😍😍😍😍مشاورخانواده،اگه کسی مشکلی مسئله ای داره میتونه پیام بده،همین که حال دلتون کمی روبراه بشه برام کافیه😘😘🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۳۷ هفته کامله الانم تو ۳۸ هستیم دیگه... هرچی بزرگتر بشه زایمانش سختتر نیس؟؟؟ شما طبیعی زایمان میکنین ...

من طبیعی میخام البته اگ معاینه لگنم اوکی باشع،شما چی؟

البته منم شنیدم هرچی بیشتر بگذره درشت تر میشه تازه ی مامایی بود می‌گفت سعی کنین ۳۷دیگع تلاش کنین بیان زعفرون و اینا بخورین:/ 

2731
مباااااآررررررررکه عکس از اتاق سیسمونیش حتما بفرست سامیارچقد اسم قشنکیه 

ممنونم عزیزم

یسری از وسایلش تو تاپیکام که زدم سیسمونی هست ولی کامل نمیتونم بذارم هم به دلیل بی احرامیا هم اینکه شناسایی نشم

ممنونممممم

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
من طبیعی میخام البته اگ معاینه لگنم اوکی باشع،شما چی؟ البته منم شنیدم هرچی بیشتر بگذره درشت تر میشه ...

من ک میترسم از طبیعی ولی دکترم اینطور گفته...

دیگه چارای نیست... ولی لگنمم درد میکنه چند وقته... ورزش هم میکنم 

ممنونم عزیزم یسری از وسایلش تو تاپیکام که زدم سیسمونی هست ولی کامل نمیتونم بذارم هم به دلیل بی احرا ...

پاستیل جون شما ک درد زایمانو کشیدی چ جوری بود ؟ 😢از ساعت ۱۲ شب این سومین باره ک شکمم سفت میشه ... ولی در حدی نیست ک نفسمو بند بیارها خیلی کمه... توهم زدم یعنی؟

پاستیل جون شما ک درد زایمانو کشیدی چ جوری بود ؟ 😢از ساعت ۱۲ شب این سومین باره ک شکمم سفت میشه ... و ...

عزیزم  نگران نکن خودتو

اولش درد داشتم ولی کم بعدش که زیاد شد اره سخت بود ولی من استانه تحملم بالاس 

ولی اخراش و تو بیمارستان بیشتر شد که اذیت شدم یکم همین

وگرنه خواهرشوهرم تو بهمن ماه زایمان کرد اصلاااااا درد نداشت وقتی رفت برای زایمان 

باشه بازم ممنون ...اگ درد باشه هم  لابد فردا بیشتر بشه ...

اره بیشتر میشه هی

ولی الان استرس نده به خودت که اذیتت کنه

سعی کن بخوابی