2737
2734
عنوان

نميدونم بيخيال درس بشم يا ادامه بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 51 پست
یه ترم پرخصی بگیر ولی اصلا ولش نکن حیفه

انقد حالم بد ميشه از ناراحتي 

همه ميگن انصراف بده 

نامزدم ميگه من پول ميدم نمره ميگيرم برات ولي تو نخون اينجوري اشك بريزي جلوم 

حالا مهر مرخصي ميگيرم 

چرا مرخصي بگيري چند روزه ديگه دوماه ونيم تعطيلي سعي كن با معدل بالا تمام كني چون افراد با معدل بالا استخدام ميكنن واحدبيشتر بردار زود تمام بشه راحت شي عزيز چرا صورت مسئله پاك ميكني فكر راه حل باش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون دو ترمم به هر زوری شده بخون  بعدا شدید پشیمون میشی اگه ولش کنی اون موقع دیگه سختیاش یادت ن ...

اخه دردم اينه اين ترم به زور شايد ١٠ واحد پاس كردم 

انقد گريه مي كنم 

به بدبختي ١٠ واحد پاس كنم خيليه 

خنگ نيستما ميفهمم ولي كتاب باز مي كنم اشكام مياد 

٢ ترم با اين وضعم ميشه ٤ ترم 

انقد حالم بد ميشه از ناراحتي  همه ميگن انصراف بده  نامزدم ميگه من پول ميدم نمره ميگيرم ب ...

خیلی سخت نگیر قشنگ استراحت کن دوباره ادامه بده تا تموش کنی کارشناسیتو 

🧡لطفا درخواست دوستی نفرستید🧡
2731
یه مرخصی بگیر درستو ول نکن یه دو ترم نری خودت دلت تنگ میشه البته به شرطی که سر کار و اینا هم نری

نه از دانشگاه متنفرم 

دلم تنگ نميشه بعد از هر كلاسم ميام خونه گريه مي كنم 

حس مي كنم خيلي محيط كثيفيه 

نميدونم چرا انقد عذابم ميده😣😣

اخه دردم اينه اين ترم به زور شايد ١٠ واحد پاس كردم   انقد گريه مي كنم  به بدبختي ١٠ ...

دقیق میفهممت

میتونم بپرسم چرا از محیط دانشگاه بدت میاد؟

دیدم همه برج ایفلو میزارن پروفایل گفتم من همین آزادی خودمونو بزارم، گناه داره... اصلا احساس میکنم بخاطر این همه مظلومیتشه که اینجوری وا رفته!🤭
چرا مرخصي بگيري چند روزه ديگه دوماه ونيم تعطيلي سعي كن با معدل بالا تمام كني چون افراد با معدل بالا ...

استخدامي هم درس خوندن ميخواد اونم نمي تونم بخونم اخه 

هرجا هم خصوصي سر كار ميرم 

همه مردا فقط كرم ميريزن 😔 دق مي كنم 

نه از دانشگاه متنفرم  دلم تنگ نميشه بعد از هر كلاسم ميام خونه گريه مي كنم  حس مي كنم خيل ...

اینطور نیست فک میکنی منم در حد مرگ متنفر بودم و همیشه با اونایی که میگفتن یادش بخیر و کاشکی اون زمان پدرسه و درس برمیگشت مخالف بودم و میگفتم من هیچوقت اینطور نمیشم البته الانم اصلا دلم تنگ نشده ولی خب از بیکاری زیاد میگم کاش برگردم هرچی هم بد بود از هیچی بهتره

2740
چرا اینطوری شدی،دانشگاه ک خوش میگذره

خيلي بهم بد ميگذره 

پسراشون كه فقط ميخوان مخ بزنن 

دخترا هم از حسودي اين كه نمره هام خوبه طرفم نميان 

انقد تنها موندم اونجاا 

يعني يه برگه جزوه بهم نميدن 

طرف استادم ميرم پا بهش ندم لج مي كنه باهام😔😔 

نميدونم چرا اينجوريه 

خيلي كثيفه 

خيلي بهم بد ميگذره  پسراشون كه فقط ميخوان مخ بزنن  دخترا هم از حسودي اين كه نمره هام خوب ...

نمیدونم والا شما کجا و کدوم دانشگاه درس میخونی ولی تو دانشگاه ما این مدلی نبود ،یعنی همه مدل آدمی بود از استاد مخ زن گرفته تا دانشجوی مخ زن ،که اصلا و ابدا همشون این مدلی نبودن و معمولا کسایی که معدلشون بالا بود دوستان و آشنایان زیادی داشتن از بس ک همه ازشون جزوه میگرفتن،،،،کدوم شهری کجا درس میخونی؟

مرخصی بگیر و بعد بخون بعدا پشیمون میشی. توی محیط دانشگاه تجربه بدی داشتی؟ یا شکست عشقی چیزی؟&n ...

نه ولي حقمو زياد خوردن 

شده درس خوندم ٢٠ شدم بهم دادن ١٥ برگمو در اوردم جلو مدير گروه استاده بهم ميگه دوس ندارم بهت بدم 

بعد  كافيه به استاده زنگ بزنم ناز كنم 

رو برگه ٣ بشم ٢٠ ميده 

از اين چيزا اتيش گرفتم ديگه زده به سرم 

من كه حالم بد ميشه پشت سرم مامانمو نامزدم گريه مي كنن 

خيلي خوب و شيطونم 

ولي تو اين مورد خيلي ضعيفم 

خودم به درك 

بقيه خيلي عذاب مي كشن 

خيلي هم دوستشون دارم حس مي كنم واسه اين درس لعنتي دارم از دستشون ميدم 

من توي دانشگاه از خونمون تنها ترم ! 

خب اره بهت حق میدم چون من شرایت تورو نداشتم شاید یه چیزی تو دانشگاه اذیتت میکنه که همین تنها بودنته یا مزاحمت پسرای دانشگاه اگه یه دوست خوب داشته باشی به عشق اونم که شده میری دانشگاه و بهت خوش هم میگزره

دقیق میفهممت میتونم بپرسم چرا از محیط دانشگاه بدت میاد؟

تنهام خيلي 

يعني تو اين ٦ ترم من رنگ بوفه دانشگاه و كتابخونه دانشگاه رو نديدم يعني يكي ادرس مي پرسه بلد نيستم 

با هر كي هم دوست شدم بدجوري برام زدن ! 

تو هم درس خوندن اذيتت مي كنه؟! 

2706