2737
2734
عنوان

نميدونم بيخيال درس بشم يا ادامه بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 51 پست
راستی انتقالی از دانشگاه دولتی به دولتی کار سختیه ها!  نمیتونی بقیشو انتقال بدی به پیام نوری چ ...

دولتي قبول شدم ولي شرايط اونجا خيلييي بدتر بود و سختر ، ااومدم ازاد راحتر باشم اينجا هم سيستمشون چرته 

ميخوام انتقالي بدم به دانشگاه هاي اسون مثل قشم و هرمز و اينا 

خوبه كه به اين درك رسيدي  ما خانوما بايد خيليي محكم باشيم تا بتونيم موفق بشيم خيلي سخته تو اين ...

من دیگه جایی به نام دانشگاه پامو نمیزارم 

چون میدونم که چه جاییه!! 

الانم خودم تو خونه به اندازه کافی مطالعه امو دارم 

البته خیلیا مجبورن که میرن

ولی من خداروشکر کسی یا شرایطی زورم نمیکنه که بخوام برم دانشگاه حرف دیگرانم اصلا برام مهم نیست که بگن دیپلمم یا انصراف دادم از دانشگاه 

این برام مهمه که به معنای واقعی کلمه سواد داشته باشم... 

دیدم همه برج ایفلو میزارن پروفایل گفتم من همین آزادی خودمونو بزارم، گناه داره... اصلا احساس میکنم بخاطر این همه مظلومیتشه که اینجوری وا رفته!🤭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دولتي قبول شدم ولي شرايط اونجا خيلييي بدتر بود و سختر ، ااومدم ازاد راحتر باشم اينجا هم سي ...

والا اونشو دیگه نمیدونم !!!

هر جور خودت صلاح میدونی...

دیدم همه برج ایفلو میزارن پروفایل گفتم من همین آزادی خودمونو بزارم، گناه داره... اصلا احساس میکنم بخاطر این همه مظلومیتشه که اینجوری وا رفته!🤭
2728
من دیگه جایی به نام دانشگاه پامو نمیزارم  چون میدونم که چه جاییه!!  الانم خودم تو خونه ب ...

حرف ديگران كه اصلا مهم نيس 

حالا ٤ تا تاريخ و تفسير و رياضي پاس كنه ادم ميشه با سواد ؟ 

من اگه برگردم عقب اصلا دانشگاه نميرم 

جاش يه هنر و حرفه ايي ياد ميگيرم بعد از ٤ سال ازش پول در مياوردم 

الان مدركم بياد عمرا يه حقوق اداره كاري هم بهم بدن 

ادم زورش مياد 

كاش منم مثل تو همون ترماي اول بيخيال ميشدم 

حرف ديگران كه اصلا مهم نيس  حالا ٤ تا تاريخ و تفسير و رياضي پاس كنه ادم ميشه با سواد ؟  ...

منم بیخیال نشدم چون خانوادم نمیذاشتن انصراف بدم اما از اونجایی که با ازدواجم محل زندگیم عوض شد و تو دانشگاه شهری که اومدم رشتم وجود نداشت که بخوام ادامشو اینجا بخونم به ناچار انصراف دادم 

البته اینم شانسم بود دیگه به خواسته قلبیم رسیدم و از اون خوابگاه و دانشگاه لعنتی فاصله گرفتم

رشته ی تو بدم نیستا دو تا از دخترای فامیل ما با لیسانس حسابداری سر کارن ماهی دو سه تومنی دارن

اگه دقت كني ٩٠ درصدشون همينن كسي نشون نميده حتي نرديك ترين دوستات  بعدا كه ميفهمي خيلي بده&nbs ...

نمیدونم والا منم یکی از دانشگاه آزاد های تهران بودم ،میگم آدمی که اذیتت کنه همه جا هست ولی دانشگاه ما اینجوری نبود ک ۹۰ درصدش بد باشن من اتفاقا خیلی بهم خوش گذشت درسمم خوب بود معدلمم بالا و دوستامم می ادمدن درسهایی ک بلد نبودن رو یادشون میدادم کلا خوب بود همه چی،،،،البته شاید شهرستانا با تهران فرق داشته باشن