2737
2739
عنوان

بهترین داور عصر جدید کیست،

| مشاهده متن کامل بحث + 3859 بازدید | 202 پست
آره آجی واقعا بحث کردن با این جور افراد جای تأسف داره و واقعا مصداق آیه اذا خاطبهم الجاهلون قالوا س ...

ایشالا همون آیع بزنه تو کمر اونایی ک ....😶😶😶

دوستای گلم هر سوالی یا راهنمایی در مورد راه اندازی کسب و کار ..واحد های تولیدی . .. پرورش دام (گاو نژاد های مختلف هلندی هلشتاین سیمینتال )و طیور (مرغ ..بوقلمون )..کشت و صنعت ..تولید  و بسته بندی مواد غذایی(صنعتی و سنتی) داشتین در خدمتم😍❤           🎆♥️    همه ی داراییمو به تو بدهکارم من .... جون جوادت آقا خیلی دوست دارم من♥️🎆                   
نه عزیزم من منتظر ترامپم بیاد با پهپاد ایرانو گل و بلبل کنه

بیخیال بابا ول کن

اینجا ارزش بحث نداره

هرکی حرف خودشو میزنه

مهم اینه ک آدم توهین نکنه و حرفشو بزنه

همون خدایی ک نمیبینمش و قبولش دارم و تو سختیام ازش کمک میگیرم..امام زمان رو هم ک نمیبینم قبولش دارمو تو سختیام ازش کمک میگیرم...وقتی دقت میکنم میبینم شواهد میگه امام زمانی هس..حالا همه ادیان هم منجی رو ک ظهور میکنه و گلستان میکنه و نجات دهندست رو قبول دارن...ولی دیگه نمیدونم چی بگم!

سرت سلامت

خیال دیدنِ رویت کند دل را چراغانی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون دانشگاه از اساس غلطه. یه جای رانتیه. باند بازیه. حالا شما هی بگو. 

من چون نمدونم درموردش نظرنمیدم

ولی هرکی تویه دانشگاه رانتی بقول تو درس خوند باید بمیره؟

مثلا میگن بچه های جانبازاوشهدا چراامتیاز دارن 

ماخودمونو میتونیم ی دیقه بزاریم جای اون دختری ک باباش موجیه ،یا توشکم مادرش بوده وباباشوندیده

حقش نیس ی امتیاز قائل بشن براش؟

2731

هیچ کدوم...طرف مخ مخه بهش رای نمیدن بعد یکی چارتا شلنگ و تخته میندازه بهش رای میدن...واقعا استعداد براشون تعریف نشده هسش...همینه ک فرار مغزها داریم....واقعا دلم میسوزه..مثلا اون پسره تیراندازه ک حذفش کردن واقعا استعداد بود ولی احساسی تصمیم میگیرن

حس یه ادم 30 ساله رو دارم...واسه یه کارهایی زوده واسه یه کارهایی دیر😭
2738
من چون نمدونم درموردش نظرنمیدم ولی هرکی تویه دانشگاه رانتی بقول تو درس خوند باید بمیره؟ مثلا میگن ...

نه حقشون نیس چرا باید تفاوت داشته باشن کسی که باامتیاز پزشکی قبول میشه جون مردم چی میشه این وسط؟

کسی که رتبه درست درمون نداره چراباید جای خوب ورشته خوب برداره ولی یکی چندسال بخونه وکنکوربده؟

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
فتح من الله و نصرا قریب. به زودی ور میوفتن نگران نباش. بچه های ما آینده روشنی خواهند داشت. 

بله ...امام علی ی جایی گفته زمونه جوری میشه کالایی بی ارزش تر از قران نیس وقتی بخواهند به حق معنایش کنند و کالایی رایج تر از ان نیس وقتی بخواهند ب نفع دنیا طلبان و منافع خودشان معتایش کنند

دوستای گلم هر سوالی یا راهنمایی در مورد راه اندازی کسب و کار ..واحد های تولیدی . .. پرورش دام (گاو نژاد های مختلف هلندی هلشتاین سیمینتال )و طیور (مرغ ..بوقلمون )..کشت و صنعت ..تولید  و بسته بندی مواد غذایی(صنعتی و سنتی) داشتین در خدمتم😍❤           🎆♥️    همه ی داراییمو به تو بدهکارم من .... جون جوادت آقا خیلی دوست دارم من♥️🎆                   
فتح من الله و نصرا قریب. به زودی ور میوفتن نگران نباش. بچه های ما آینده روشنی خواهند داشت. 

عزیزم من متوجه حرفاتون شدم درست میگید خیلی ازما واقعا توفشاریم منم مثل شما اول جوونی خودمو فراموش کردم بفکر اینده بچه هامم دلم روشنه همه چی درست میشه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
صبر خدا زیاده...ان شاءالله فرج آقامون رو زودتر برسونه 🙏🙏

فرج مولا نزديكه انشاالله(اينا امتحاناي قبل از ظهوره)انشاالله كه سربلند بيرون بيايم(مسئله غربال قبل از ظهوره)

2706