2737
2739
عنوان

تورو خدا از فکر درم بیارین توروو خدا بیاین یه چیزی بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 1117 بازدید | 70 پست
ن بخدا جدی گفتم اصلااا خیلی امشب نا اروم بودم  اجی میگم بنظرت الان نرم دکتر شاید تنبلی تخمدان ...

منم تنبلی تخمدان داشتم پلی کیستیک داشتم یہ قرص داد برا تحریک تخمک گذاری باردار شدم قوربونت برم ھول نشو منو ک میبینی الان بیدارم دارم بچہ شیر میدم و میخوابونم ینی کلا آرامشم مختل شدہ خداروشکر البتہ یہ نعمتہ ولی میخوام روشنت کنم ک یکم بیشتر خوش بگذرونی بخدا مامانم میگف ھروقت از خواب شبت شوھرت مسافرت خرید سیر شدی بعد بچہ بیار من گوش نمیدادم میگفتم تو برا سیسمونی اینجوری میگی الان حتی جامونم جدا کردیم ھمہ اینجورین نہ فقط من برو دکتر برا نامنظمی پریودت ولی الان اقدام نکن خیلئ جوونی حیفہ ب سختیاش ھم فک کن اینقد ھول نشو مطمئن باش ب اونجا ھم میرسی فعلا از الانت استفادہ کن من الان دارم حسرت میخورم بخدا اینقد شب بیداری کشیدم پوستم خراب شدہ شکمم خط افتادہ ھیجا نمیتونیم بریم بیرون سادہ نمیتونم برم خریدامو خواھرم میکنہ مھمونی نمیریم از بس گریہ میکنہ 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم تنبلی تخمدان داشتم پلی کیستیک داشتم یہ قرص داد برا تحریک تخمک گذاری باردار شدم قوربونت برم ھول ن ...

وااای راس میگی من هرکاریم نکنم نمیتونم جدا با شوهرم بخوابم 😑😑😑😑

ولی چشم میرم‌ازمایش این چیزا میدم فقط وضعیت خودمو بدونم و برای پریودیم میرم حتمااا باید خودمو درمان کنم حالا اگه بچه هم نیاد و نخوام 

واقعااا مرسی اجی بخاطر وقتی ک گذاشتی یه دنیااا ممنونم 

ایشاالله نی نیت سالم و سلامت کنارت باشه 

شـوهـرم تنهــا آرامـش زنـدگیـمه💏.                 لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم
2742
وااای راس میگی من هرکاریم نکنم نمیتونم جدا با شوهرم بخوابم 😑😑😑😑 ولی چشم میرم‌ازمایش این چیزا ...

برو دکتر متخصص مشکلتو بگو خودش ھرچی لازم باشہ برات مینویسہ ایشالا ھرچی خیرہ ھمون بشہ و ب وقتش یہ بچہ سالم بغلت بگیری 

2740
نمیترسونمت هااا ولی شما دچار اختلال شدید هورمونی هستید واحتمالا تخمدوناتون مشکل داره! صددرصد موجب ن ...

نمیدونم والا پس برم یه سونو بدم ایشالا ک مشکلی نباشه ممنون از راهنماییت💗💗💗💗

دوستای گلم هر سوالی یا راهنمایی در مورد راه اندازی کسب و کار ..واحد های تولیدی . .. پرورش دام (گاو نژاد های مختلف هلندی هلشتاین سیمینتال )و طیور (مرغ ..بوقلمون )..کشت و صنعت ..تولید  و بسته بندی مواد غذایی(صنعتی و سنتی) داشتین در خدمتم😍❤           🎆♥️    همه ی داراییمو به تو بدهکارم من .... جون جوادت آقا خیلی دوست دارم من♥️🎆                   
برو دکتر متخصص مشکلتو بگو خودش ھرچی لازم باشہ برات مینویسہ ایشالا ھرچی خیرہ ھمون بشہ و ب وقتش یہ بچہ ...

اجی همیش زیر شکمم درد میکنه بنظرت مال عفونته؟؟

سمت راست و چپمم تیر میکشه بعضی وقتا 

ولی زیر شکمم همیشه انگار درد داره 

شـوهـرم تنهــا آرامـش زنـدگیـمه💏.                 لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم
منم با شما موافقم ...همه چی خیلی زود بود ...خداروشکر الحمدلله ولی پشیمونم 😐

ارہ ھرچی سر وقتش باید باشہ ناشکری نمیکنما ولی جا داشتم یکم دیرتر بچہ دار شم بخدا الان نمیتونم حمومم برم باید زنگ بزنم چقد منت خواھرمو بکشم با مامانم بیان نگھش دارن تامن یکم خونہ تمیز کنم برم حموم میگم ھمش کاش بیشتر مجرد بودم یکم خوش میگذروندم کاش حداقل عروسئ کردم یکم میگذشت چندتا مسافرت میرفتم اینقد زود خودمو درگیر زندگی و مادری کردم ۲۲ سالگی مادر شدم نہ مجردی خوش گذروندم نہ متاھلی زود خودمونو پیر کردیم و درگیر

اگه موقع تخمک گذاری باشه .احتمال داره تیر کشیدن بخاطر تخمک گذاری باشه 

ن اجی موقع تخمک گذاری نیست 

در طول روز یه بار دارم اینو 

2706