2733
2739
عنوان

تورو خدا از فکر درم بیارین توروو خدا بیاین یه چیزی بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 1117 بازدید | 70 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پریود در مجردی نامنظم باشه نشانه مشکل جدیه ؟😐😮

بله

ینی تخمدونات دچار اختلال شده

یا تخمدونات ضعیف ان

هر چه هم درمان رو دیرتر شروع کنی مشکلت جدی تر میشه..

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم توکل برخدا ❤️✨
2728
دوستان پریودی که دوسه روز عقب جلو بیفته هم منظم محسوب میشه پریود نامنظم به پریودی میگن که مثلا الان ...

پریود زمانی منظم وصحیحه که هردوران ازقاعدگیش ۲یا۳روز عقب جلوبشه درعلم روز بدترین اشتباه اینه که دارومیدن تاروزها ی قاعدگی یه تاریخ بشه که این میشه یه اختلال دررحم اگرعقب وجلوشد رحم سالمی دارید

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃

عزیزم استرس نداشته باش فقط اگه میتونی چندمدت صبر کن و بیخیال ببین چی میشه شایدمشکلی نداشته باشی و بخاطر استرست باشه

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2740
چرا اینقد زود میخوای باردار شی چرا نمیذاری دوسہ سال از زندگیت بگذرہ میدونی بچہ بیاد ھمہ چیت بھم میری ...

اجی بچه خیلییی دوس دارم بیشتر از هرچی ک فکر کنی همش با حسرت نگاه بچه ها مردم میکنم 😞 دس خودم نیست دلم بچه میخواد

شـوهـرم تنهــا آرامـش زنـدگیـمه💏.                 لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم
دوست عزیزم استرس رو از خودت دور کن و به خدا توکل کن انشاالله ک این ماه کلا پری نمیشه و جواب بتا مثبت ...

قربرنت بشممم مرررسی عزیزم 

شـوهـرم تنهــا آرامـش زنـدگیـمه💏.                 لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم

ببین منم چهارماه کشید باردارشم اخراش ک میخاست بدنم بقپل دکتراماده شه عقب مینداختم من پمادبرای عفونت ازدکترگرفتم زدم بعدباردارشدم عقب انداختندنشانه امادکی بدن بذای بارداذیه چ سخت میکیری دوستم یسالونیم نشد  هی میگفت دیک نمیارم بعدش طبیعی باردارشد من توچهارماه چقدپول بی بی دادم ازاسترس ازمایش منفی بعدش شدم بعدجهارماه بدن تابدن فرق داره حتماسونو ام بده

عزیزم چرا انقد مضطربی؟ ۴ ماه خیلی مدت کمیه برای نگرانی تا یک سال اقدام هم هیچ ایرادی نداره،وقتی زن ومردهیچچچچ مشکلی ندارن هرماه فقط ۲۵ درصد احتمال بارداری وجود داره،شمام ک نامنظمی داری یعنی تخمک گذاری نامنظم.اصلا نگران نباش همین استرس باعث میشه نتیجه نگیری،بخدا توکل کن و صبر داشته باش،انشاالله ک همین ماه ب خواسته ت می‌رسی.⁦❤️⁩

شده دلتنگ شوی چاره نیابی جز اشک؟!! من به این چاره بیچاره دچارم هرشب!

من‌خواهر ندارم دوتا داداش دارم فقط 

نمیدونم‌از کی بپرسم واقعا کسی ندارم شما مث خواهر راهنمایی کنید 😔

عزیزم منم پنج ماه طول کشید تا باردار شدم.شاید دلیل بی نظمی پریودت و باردار نشدنت استرسه....ژل رویال از عسل فروشیا بگیر صبحا ناشتا اندازه یه عدس بزار زیر زبونت تا آب بشه.هم برا منظم شدن پریود و تخمک گذاری خوبه هم باردار میشی...شک نکن

2706