2737
2734
عنوان

کیا شوهراشون پول توجیبی نمیدن؟

1150 بازدید | 52 پست

شوهر من وضعش خداروشکر خوبه ولی بمن پول توجیبی نمیده ب دستودل بازیم معروفه.خیلی این کارش عذاب اوره.تا ب حال بهش نگفتم ولی خداییش نباید عقل داشته باشه خودش بده؟؟؟جدیدنم ک ن واسم لباس توخونه میخره ن لوازم ارایشی کلا خودشو ول کرده فقط واسه عید دوتا مانتو خرید همین.

من ماهي ٨٠٠ از حلقوم شوهرم ميكشم بيرون 😐😂 مجبورش كردم الان عادت كرده چشش كور زن نگيره ١ ب ١ بايد حسابم باشه تازه خريد ريز خونه منويسم ازش ميگيرم 

hair coloris ~ hair keratin 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید بخوای. یادش نیس احتمالا. مردا اصلا این چیزا رو نمیفهمن. اون از کجا بدونه مثلا تو لوازم ارایشت تموم شده؟ 

بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال مردها برن. بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال آرزوهاشون برن.
2728
2740

اشتباه بزرگی میکنی بش نمیگی

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
باید بخوای. یادش نیس احتمالا. مردا اصلا این چیزا رو نمیفهمن. اون از کجا بدونه مثلا تو لوازم ارایشت ت ...

بهش گفتم لاوازمم تموم شده هیچی ندارم گف میخرم ولی هیچی نخریده برام ب تخمشم نیس

عزیزم مردا بعضی چیزارو واقعا متوجه نمیشن یا به قولی عقلشون نمیرسه. با زبون چرب و نرم بهش بگو عزیزم من یه وقت بیرون میرم چیزی میبینم دوست دارم بخرم یا بگو دوست دارم بهم پول بدی منم پس انداز کنم. یا هرجور دیگه که فکر میکنی جواب میده باهاش درمیون بذار.

2706