2737
2734
عنوان

کیا شوهراشون پول توجیبی نمیدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1150 بازدید | 52 پست

منم خیلی سادم بعد از سه سال تازه بهم کارت یارانه رو داده که صد وسی میریزن توش منم چقدر خوشحال شدم والا مهمشم خرج دکتر میشه هیچی واس خودم نمیمونه ولی بازم غنیمته سه سال بهم ماهیانه نمیداد ولی چیزی لازم داشته باشم اندازه نیازم بهم میده فقط..

خدایا آن ده که آن به 
ایشالله خیره😍 میکه چرا حامله شدی من بچه دوس ندارم داد وبیداد و اینا😒 بعد دیروز بهم پیام داده مثل ...

ابن ملجم 🤣🤣🤣 بذار بیاد همچین عاشقش بشه ک بگه کاااش زودتر میومدی پسرممم 😉 

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ابن ملجم 🤣🤣🤣 بذار بیاد همچین عاشقش بشه ک بگه کاااش زودتر میومدی پسرممم 😉 

پسر دختریش که معلوم نیست😁

چی بگم انشالله

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
پسر دختریش که معلوم نیست😁 چی بگم انشالله

علائمت چیا بود؟ ببین اگه باردار باشیم و ندونیم و اقدام کنیم خطرناکه. ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2731
علائمت چیا بود؟ ببین اگه باردار باشیم و ندونیم و اقدام کنیم خطرناکه. ؟

الان در شرف شش هفته هستم هیچ علامتی ندارم اصلا خودمم نفهمیدم حاملم😁

سوال دومو نمبدونم فکر نکنم بابا اینطور باشه اصلا نمیشه با زن حامله رابطه داشت دیگه

الان در شرف شش هفته هستم هیچ علامتی ندارم اصلا خودمم نفهمیدم حاملم😁 سوال دومو نمبدونم فکر نکنم باب ...

خیلی استرس دارم بچم چیزیش نشه 🤣 در این حد امیدوارم 😎 عزیززم ان شالله ک بارداری خوبی داشته باشی و نی نی تم صحیح و سالم بغل کنی 😍 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی استرس دارم بچم چیزیش نشه 🤣 در این حد امیدوارم 😎 عزیززم ان شالله ک بارداری خوبی داشته باشی و ن ...

ممنون عشخم 

توام زود زود یه نی نی زشتوک بیاد بغلت😛

ممنون عشخم  توام زود زود یه نی نی زشتوک بیاد بغلت😛

ممنون عزیزم خدا کنه  😍😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738