2733
2739
عنوان

تاپیک جامع آب دوغ خیار🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 4521 بازدید | 128 پست

این همه مواد برای یه ابدوغ خیار؟ 

ترجیح میدم قرمه سبزی بپزم 

در ضمن کل خاندانمون غذایی به عنوان ابدوغ خیار وجود نداره فقط کاهی خیار خورد میکنیم تو ماست فقط برای خنک بودنش تو تابستان

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونستی لبنیات باعث یبوست میشه؟؟؟ فقط کرده و شیر گرم شکم رو روان میکنه  بقیش یبوست میاره مخص ...

پس اینا چی میگن که اسهال میشین؟

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2728
کاش اسهال میشدم  دایم الیبوستم😁

دووعده  پشت سر هم  این ترکیبی که گفتیو بخور ضمانت میکنم اسهال میشی 😂😂اصن مشکل یبوستت از بیخ حل میشه 

زیبایید،اما خالی هستید،برایتان نمیشود مرد...
2740

بچه ها حالا خانواده شوهرم سیب زمینی و تخم مرغ اینطوری میخور

سیب زمینی 

تخم مرغ 

سبزی خوردن 

ترشی

کره 

و پنیر تبریزی و گردو 

باهم ساندویچ میکنن میخورن 

مث شیشلیک میمونه لامصب 

امتحان کنید

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
ببین من چی میکشم دیگه 😂 بدبختی روز اول گفتم آبدوخیار دوس دارم دیگه نمیتونم بهونه بیارم نخورم

وااااای میخوری ینیییی؟ تو چ زن قانعی هستی دگ خخخخخخ خداوکیلی میخوریییی  خو بگو اینجور دوس ندارممممم وای من استرس گرفتمممم چجور تحمل میکنی گوجه هاشوووووو     

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  

ماست اب خامه خيار گردو كشمش شويد گشنيز 

ماستشم محلي باشه بهتره خامشم من زياد دوس دارم خودم

نون خشك ازين اماده ها لواش بدمون مياد بريزيم

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
دووعده  پشت سر هم  این ترکیبی که گفتیو بخور ضمانت میکنم اسهال میشی 😂😂اصن مشکل یبوستت از ...

وا 

جدی میگی

اگه نشدم چکارت کنم؟

2706