2733
2734

شاید سوال خوبی نباشه هرچند بارها توی کلینیک اینجا(  که کلا تعطیله همیشه !!! )  این سوالمو گزاشتم ولی دریغ از یه جواب حتی خیلی کوتاه...من متاهلم ولی هرگز رابطه مقعدی نداشتم..اما دهانه مقعدم برآمده زده بیرون ..نه خیلی...اما بهرحال برآمده ست‌..شقاق یا بواسیر هم ندارم چون سرسوزنی درد ندارم اصلا..فقط فرم دهانه بیرون زده ست..مشکل اصلی م اینه که موقع دفع  احساس میکنم تخلیه کامل صورت نمیگیره و یه مقداریش می مونه و دفع نمیشه😒😒😒🙈🙈..ببخشید که انقد صریح حرف میزنم اما با اینکه کامل شستشو میدم و کاملا پاک میکنم اما حس میکنم توی دهانه مقعدم( از داخل ) مواد دفعی مونده..😩😩😩.میخاستم ببینم کسی مثل من هست اینجا ؟ باید دکتر برم ؟ مشکلم جدیه ؟؟!! خدا خیرتون بده...بازم عذرخواهی میکنم از روی ماهتون😶😶😶

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سرّ غیب 🌹🌹🌹   باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور🌹🌹🌹🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
این مورد بیشتر بخاطر یبوسته

عزیزم‌هیچوقت یبوست نداشتم تا حالا چون کلا مصرف میوه و سبزیجاتم زیاده..

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سرّ غیب 🌹🌹🌹   باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور🌹🌹🌹🌹🌹
بواسیر خونی داری منم دارم دقیقا همین مدلی ام ک گفتی  درد نداره اصلا

درمانش چیه عزیزم ؟

2706