2733
2739

سلام دختر ۱۶ ماهشه و چند روز پیش علایمی مثل سرما خوردگی نشون داد همراه با تب که خیلی کنترلش سخت بود 

البته دخترم خیلی بد دارو میخوره و معمولا نصف دوز رو تف میکنه گاهی باقیش رو بالا میاره و کلی درد سر دیگه

تازه پاراسیتامول و ابیبروفن که خوش مزه هستند

خلاصه ما بردیمش دکتر و‌یعد از معاینه گفت عفونتی نمیبینه فقط گلوش ملتهب و قرمزه و‌فعلا نمیشه انتی بیوتیک بدم من که خوشحال شدم چون انتی بیوتیک هاشون اونقدر تلخه که منم نمیتونم بخورم چه برسه این بچه با اون سابقه ی دارو نخوردن که گفتم 

گفتن فقط تبش رو کنترل کنید خلاصه تب قطع شد ولی متوجه شدیم لثه ها متورمن و روزه بعدش آفت توی دهنش دیدیم الان پنج روزه غذا نمیخوره البته بازم بردیمش دکتر و یه ژل بهمون دادن بعد از هر خوراکی بزنیم توی دهنش و بعد از دو‌روز‌دوباره بیاریمش که اگه لازمه انتی بیوتیک بگیره

این انتی بیوتیک کابوسه منه انگار دارم‌شکنجش میدم😭😭😭😭😭😭

ببخشید طولانی شد غرض اینکه شماها تجربه ای‌ندارید توصیه ای چیزی ؟؟؟

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فقط اومدم بگم تو دارو نخوردن و کابوس شدن انتی بیوتیک برات کاملا درکت میکنم چون یه نمونشو دارم ...

در دنیا از سه آهنگ می هراسم ..صدای کودکی از بی مادری؛صدای عاشقی از جدایی؛صدای مجرمی از بی گناهی😔
2728
سفکسیم شیرینه . دختر منم ازیترومایسین ۲۰۰ بهش دادم ببخشیدا بالا اورد . البته دومین باره ک با انتی بی ...

یه مدل بیشتر نمیدن مثل‌دارو ساختگی دختره منم یکی‌در میون گلاب‌بروت بالا میارتش

2738

عسل و آبلیمو بهترین درمانه.حلق پسرم پر از آفت های سفید شده بود با عسل و آبلیمو درمان کردم دکتر نبردم.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
اگه بتونی روی افتاش شربت دیفن هیدرامین بزنی بعد بگی تف کن زود از بین میره . تب نداره ؟ بدنش دماش چند ...

الان نه ولی‌روزای اول دیر‌میجنبیدی چهل درجه میشد 

نمیتونه تف‌کنه 

فقط اومدم بگم تو دارو نخوردن و کابوس شدن انتی بیوتیک برات کاملا درکت میکنم چون یه نمونشو دارم ...

😭😭😭

دخترمنم تو این سن اینطور شد....همون تبخال بعد تب هست.نگران نباش .زود خوب میشه.

جدی ؟ لثه هاش چطور‌بود ؟ چند روز‌طول‌کشید

دختره من اینقدر لثه های ملتهب  و متورمه دست بزنی خونریزی میکنه 😭😭

2706