2737
2739
عنوان

چکار میکنید تو گرما😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1945 بازدید | 228 پست
اسی خداییش دمای شهرتون چند بود امروز؟ما که هرکی ا فامیلامون میخاد بگه رفتیم جای خوش اب و هوا میگه شه ...

بببین میدونم نسبت ب بقیه شهرا خنک تره وای ماها ک سرما چشیدیم تحمل گرما حتی کمشم برامون سخته شاید ی اهوازی بیاد الان شهرکرد حس کنه بهشته ولی خوب واقعا الان اینجاهم در حد ذوب شدن و گرما زدی گرمه ،ولی قبول دارم بازم خدترا شکر تو شهرکردم ن اهواز 

و خدای که به شدت کافیست 😊
سرم رو میخوام بکوبم به دیوار...

اگه سرتو بکوبی به دیوار میشکنه بعد من غصه میخورم😢

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تنکس من منتظر وسیلممم تا نرفتم اهواز برسون ب دستمممم ...واقعا؛ من از سرما متنفر بودم اومدیم یجای سرد ...

خخخخح ,حتما میسازم میرسونم بهت 😂😂😂😂من فقط خدا خدا میکنم امتحانام تموم شه بشینم تو خونه جلو گولر دیگم بیرون نرم تاپاییز 😂

و خدای که به شدت کافیست 😊
2728
خخخخح ,حتما میسازم میرسونم بهت 😂😂😂😂من فقط خدا خدا میکنم امتحانام تموم شه بشینم تو خونه جلو گولر ...

اینم تابستون مهیج جوان ایرانی

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  

منم اهوازم افتضااحح گرمه

چهارشنبه هم بخاطر گرما تعطیله

9شب دیگه میریم بیرون سراغ کارامون و خرید

ولی خب شباش عالیه اگه خنک بود چه بهتر

استارتر بهترین جایی که از لحاظ آب و هوا

مااهوازیا همش میایم اونور😍

همسرمم دوروز گرما زده شد نرفت سرکار بمیرم براش خیلی اذیت شد

2738
😂😂😂😂😂خداییش ک درکت نمیکنم گرما دوس داری 

من تنها مقابل یه عالم آدم گرمایی موندم و هیچ یاوری ندارم

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
ناجوانمردانه گرمه تهران

شیرازم همینگونه😂 

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
منم اهوازم افتضااحح گرمه چهارشنبه هم بخاطر گرما تعطیله 9شب دیگه میریم بیرون سراغ کارامون و خرید و ...

اهواز وحشتناکه ☹️ اصن چجور میمونی توش

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

من اهوازم الان 

چهارشنبه رو تعطیل کردن بخاطر گرمای هوا 

الکی میگن دما ۴۵-۵۰

دماسنج ماشین میزنه۵۸ 😢🤕

خودمم دماسنج گذاشتم همین حدودا میزد 

تا چن روز دیگه۶۰-۶۱هم میشه 

اخبار همیشه دمای هوا رو کمتر میگه😒

ذوب شدیم واقعا 

همش زیرکولر باید موند 

منم الان امتحاناتمه هی میرم دانشگاه ومیام 

میسوزززم

اهواز وحشتناکه ☹️ اصن چجور میمونی توش