2733
2734
عنوان

جنس آینه من چیه🤔عکسسسس

610 بازدید | 21 پست

قبلنا چندبار خواستم بندازمش دور هی دلم نیومده

سال ۸۵ از امامزاده حسن خریدم ۱۵۰ تومن😀زیاد تو فاز جنسش نبودم الان برام سواله جنسش چیه

دوتاهم شمعدون خوشگل داره

اونموقع حدودا قیمت بالا خریدم چون اطرافیانم ۶۰ تومن ۷۰ تومن استیلشو خریدن

کسی میدونه جنسش چیه؟

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

نه چ خوشگله نفروش 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه چ خوشگله نفروش 

نمیخواستم بفروشم دوسال پیش خواستم تو اسباب کشی بزارمش سرکوچه پیش سطل زباله🤐🤐🤐🤐

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2731
طلا😕 تو هم وقت گیر آوردیا تو شب آدم مغزش بزور کار میکنه اونوقت سوال هوش برا من میزاری😕😕😕

😁😁😁😁😁ببخش بفرما اورانیوم غنی کن🤣🤣🤣

فلزیه؟ شاید آلومینیوم آبکاری باشه  حیفه ننداز خوشگل هم ک هست

اره فلزیه

نه دیگه کوبیدمش تو راهرو دیگه نمیندازمش

نباشه کارم لنگه😁

2738
نقرست فک کنم ، وقتی پاکش میکنی براقتر میشه یا زیرش یه لایه نارنجی مشخص نشده

فقط با دستمال نمدار پاک میکنم

نه فقط کمی سیاهتر از قبل شده

نمیخواستم بفروشم دوسال پیش خواستم تو اسباب کشی بزارمش سرکوچه پیش سطل زباله🤐🤐🤐🤐

واییییییی دیووونه

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
روکشش نقرست ، نقره به مرور تیره میشه 

مطمینی نقره سیاه میشه؟

نه بابا پرتش نده فکر کنم به اینا میگن سیلور  یه جور آلیاژِ دیگه که آبکاری شده اتفاقا الان اینا ...

آخه سیلور خیییلی رنگش تیره تره

این اولش خیلی براق بود الان یه کوچولو نسبت به قبل تیره شده

2706