2733
2734
عنوان

درد زیر شکم در بارداری

1647 بازدید | 12 پست

من هفته ۲۵ هستم 

۳ روز هست زیر دلم درد می کنه البته فقط وقتی می ایستم یا راه می رم حتی کوتاه. 

رفتم دکتر ماما گفت نیاز نیست دکتر ویزیت کنه.اگه شدید شد بیا.

نگرانم .با اینکه شکم کوچکی دارم ولی انگار فشار می یاد به زیر دلم

کسی تجربه نداره؟

.عروسک های زیبا در اینستاگرام با قیمت عالی Ratadolls 

بارداری دومم هست و قبلی سزارین شدم.

حس می کنه یک مشکلی از داخل توی رحمم ایجاد شده که درد می کنه

با اینکه از سزارینم خیلییی راضی بودم و الان ۸ سال می گذره ولی نگران شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم هفته ۲۹ ام همین دردارو دارم دیروز به دکترم گفتم گفت اگه با استراحت خوب میشه مشکلی نیست ولی اگه با استراحت برطرف نشه باید زمانشو بررسی کنید خدایی نکرده زایمان زودرس نباشه

چقدر خوبه خواست خدا با خواست دلت یکی بشه
منم هفته ۲۹ ام همین دردارو دارم دیروز به دکترم گفتم گفت اگه با استراحت خوب میشه مشکلی نیست ولی اگه ب ...

من بچه اولم هفته ۳۶ دنیا اومد.ممکنه اینم زود دنیا بیاد

ولی دردش جوری هست گاهی نشسته هم درد دارم 

دکتر رفتید؟ چی گفته؟ شما زایمان دومید؟

نه زايمان اولم هست

دكتر چك كرد گفت همه چيز نرماله و دهانه رحم كاملا بسته س

استراحت كن و احتمالا بخاطر فعاليت زياد باشه 

ولي من گاهي موقع استراحت هم همين درد رو دارم

یا صاحب الزمان ادرکنی
نه زايمان اولم هست دكتر چك كرد گفت همه چيز نرماله و دهانه رحم كاملا بسته س استراحت كن و احتمالا بخ ...

منم همین طورم

همش فکر می کنم نکنه جای سزارین قبلیم باشه از داخل.

یعنی ماهیچه های رحم که برش خورده درد می گیره

2738
من بچه اولم هفته ۳۶ دنیا اومد.ممکنه اینم زود دنیا بیاد ولی دردش جوری هست گاهی نشسته هم درد دارم&nbs ...

دقیقاً نمیدونم ولی بچه اول من هم زود اومد تقریباً ۳۵ هفته و ۴روز به خاطر همین الان به ام چون سابقه داشتم آمپول بتامتازون داد گفت اگه زودتر اومد حداقل ریه ها شکل گرفته باشه

الان هم حسابی دو دلم که بزنم یا نه 😔

چقدر خوبه خواست خدا با خواست دلت یکی بشه

سلام بچه ها کلا اگر به موضوع تاپیک نگاه کنین متوجه میشین که چقدر تکراریه و نمیدونم چرا همه گفتن برو دکتر و اکثرا هم که میرن دکتر میبینن مشکلی ندارن درد شکم اگر لکه بینی یا خونریزی نداشته باشه مشکلی نداره اکثرشم دو تا دلیل داره ۱. نفخ و یبوست که با اصلاح رژیم غذایی و خوردن داروی ملین .برای من شربت لاکسی ژل خوب جواب میده ۲. بزرگ شدن رحم . البته بضی وقتا درد نقطه ای هست که با مصرف شیاف پرژستورون خوب میشه. یه پیشنهادم دارم کیسه آب گرم رو با آبی  که خیلی جوش نباشه رو به ولرم پر کنین و بزارین روی شکمتون خیلی خوبه 

سلام بچه ها کلا اگر به موضوع تاپیک نگاه کنین متوجه میشین که چقدر تکراریه و نمیدونم چرا همه گفتن برو ...

ممنون از جواب گرچه دیر بود

این رو برای کسانی می نویسم که تو سرچ بعدها می خونند

دکتر برای من هفته ای یکی آمپول پرولوتون تجویز کرد و تا آخرش زدم و چتدین بار هم انقاض داشتم رفتم بیمارستان. احتمالش بود دوباره مثل بارداری اولم زایمان زودرس بشم