2737
2734

خواهرای من که بچه دارن میگن مینی واش خیلی لازمه خیلی اخوبه

اما تمام اتوماتیکش

♡♡خلق عشق مسئله‌ای نیست، حفظ عشق مسئله است. عاشق شدن مهم نیست، عاشق ماندن مهم است. عاشق شدن حرفه بچه‌هاست، عاشق ماندن هنر مردان و دلاوران. سست عهدی‌های عشاق باعث شده که بسیاری از داستان‌های عاشقانه مبتذل در جایی تمام شود که عاشق به معشوق می‌رسد؛ حال آنکه مهم، از این لحظه به بعد است.مهم، پنجاه سال بعد است: دوام عشق... دوام زیبایی و شکوه عشق...✍ #نادر_ابراهیمی 📕 آتش بـدون دود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون دوستم کلا توشک موندم بخرم نخرم

خواهش میکنم

من خودم حتما میخرم با اینکه خونم کوچیکه اما خیلی کار آدمو راحت میکنه

♡♡خلق عشق مسئله‌ای نیست، حفظ عشق مسئله است. عاشق شدن مهم نیست، عاشق ماندن مهم است. عاشق شدن حرفه بچه‌هاست، عاشق ماندن هنر مردان و دلاوران. سست عهدی‌های عشاق باعث شده که بسیاری از داستان‌های عاشقانه مبتذل در جایی تمام شود که عاشق به معشوق می‌رسد؛ حال آنکه مهم، از این لحظه به بعد است.مهم، پنجاه سال بعد است: دوام عشق... دوام زیبایی و شکوه عشق...✍ #نادر_ابراهیمی 📕 آتش بـدون دود
2728
خواهش میکنم من خودم حتما میخرم با اینکه خونم کوچیکه اما خیلی کار آدمو راحت میکنه

ازاین تخم مرغیه خیلی تعریف کردن که تمیزمیشوره ولی بدیش اینه ابکشی و خشک کن نداره من چون خونم کوچیه دنبال یه مدل کوچیک بودم البته واسه خشک کردنش که مشکلی ندارم ولی ابکشی سخته

ازاین تخم مرغیه خیلی تعریف کردن که تمیزمیشوره ولی بدیش اینه ابکشی و خشک کن نداره من چون خونم کوچیه د ...

عزیزم فقط تمام اتوماتیک

اونجوری وقتتو میگیره صرف نداره برات