2737
2734
عنوان

کادو تولد شوهرم بلیط ا پارک

208 بازدید | 15 پست

ب نظرتون خوبه؟ تمیزه؟ پسرم ۴ سالشه، باهم میخوام بلیط بگیرم براشون ، قیمتش کسی داره، شوهرم یکم میترسه از هیجان، اونجا براش جذاب هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مثلا شنا بلد نیست، از توی تونلها ک بیاد پایین میتونه خودشو کنترل کنه کسی ک شنا بلد نیست، پسرم هم ۴ س ...

بچه چهارساله رو اصلا نمیذارن سوارش بشه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2738
ممنون از راهنماییت، من خودم از لباس و ساعت و چیزای معمولی متنفرم کادو بگیرم

خداییش  عالیه،منم چند سال بلیط کنسرت و تئاتر و اینجور چیزا میدم هدیه به همسرم،اونم خیلی خیلی خوشش میاد بیشتر از کادوهای همیشگی

🧿
از چند سال میذارن

منظورت همون سرسره هاست دیگه؟؟؟ که با تیوپ میان پایین؟؟؟ من و دخترم موجهای آبی رفته بودیم پارسال،، ده سالش بود نذاشتن گفتن کوچیکه اما استخر و بازیهای مخصوص خودشونو دارن

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
خداییش  عالیه،منم چند سال بلیط کنسرت و تئاتر و اینجور چیزا میدم هدیه به همسرم،اونم خیلی خی ...

اره منم بردمش رستوران گردون میلاد، خرید پازل، عکس دوران دوستیمونو دادم کشیدن با پاستل بزرگ بزرگ ، الانم بلیط ، خیلی شخصیت آرومی داره نمیدونم از اونجا خوشش میاد یا نه

حقیقت من فقط استخر رفتم، مجموعه ابی تفریحی نرفتم

ا پارک فکر میکنم مثل همون سرزمین موجهای آبی باشه،،، منتها گرونتر و خلوتتر،،، اونجور جاها دسته جمعی بیشتر خوش میگذره، اینجوریم که اگه قرار باشه شوهر و پسرت تنها برن، شوهرت فقط باید دنبال پسرت باشه

وسط هفته معمولا خانم های اداری رو میارن. خیلی شلوغه. من رفتم خوب بود ولی روزی که مارفتیم انقدر کلر آب زیاد بود که تا اخرش چشمامون آتیش گرفت

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
2706