2737
2739

و شاگردام که 14 تا پسر  تو رده سنی ابتدایی و راهنمایی بودن بهم خندیدن. منم خیلی سرخ شدم و آبروم رفت.  چون جلسه اول کلاس بود.

خیلی بچه های شیطون و بی تربیتین.

اوه 

سوژه نشی

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

شما داشتي ميفتادي 

منم يكي ببخشيد دست پا چلفتي باشه خندم ميگيره (منظورم شما نيستي)

دليل بر بي تربيتبشون ك نيست

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂😂  خیلی خوبه که 

باحالهههه😂😂😂

اگه خودتم باهاشون میخندیدی یادشون میرفت 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
2728

منم میخندم🙄😁😑

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

منم چند بار تو کلاس این اتفاق افتاده...خیلی جدی گفتم بچه ها این اتفاق ممکنه برا هممون بیفته پس واقعا خنده دار نیست.بعد از اون خودمو زدم به اون راه

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
2738
بدبختی من اینجور مواقع خودم قبل همه میپوکم از خنده 

خخخ

ولی من اصلا خندم نمیاد در واقع هیچوقت به زمین خوردن کسی نمیتونم بخندم...

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت