2737
2739
عنوان

رسمای عجیب غزیب خونواده همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 146132 بازدید | 2150 پست
دم عروستون گررررم خوب تا كرده باهاتون بهش بگو خداقوت همشهري😂😂😂حداقل دهن تو يكي رو بدجور گل گرفت ...

اتفاقا دیگران بهش گفتن ، بارها دیگران گفتن کاری کردید که اینا تا ده سال فکر عروس گرفتن هم نمیکنند  ولی ما گفتیم نه با دعای خیر دیگران یکی بهتر گیرمون میاد

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺
والا پسر شما شش ماه رفته دنبالش😉

اره درست میگی

شش ماه بابای دختره پسر نامحرم را بیخ خونه اش ور دل دخترش جا داده  

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اينمه عشق رو تجربه كرده خوشبخت شده ، هموني كه تو اصلا نميدوني چجوري مي نويسن، نميفهمي كه پول خوشب ...

وای چرا شما همدانی های صفر های پول را نمیشناسید،شنیدم آب از دست تون نمیچکه نه تا این حد ،سال۹۵ ۴۰میلیون

راستی اینم بگم مستاجرقبلی من یه همدانی بود که کارگر بنا بود با یه بچه و به زن قالی باف و نجیب، بچه شون داخل روستا که بودن افتاده بود داخل زغال کرسی ،،پاهاش سوخته و عفونی شده بود،اگه به این قیمت دادم اولا بهزیستی پول پیش را داده بود ثانیا وجدانم قبول نمیکرد بیشتر بگیرم

2728
پسر شما شش ماه رفته خونه اونا ولی خیلی خوشم اومد از عروستون خیلی قشنگ سوزوندتون

پسر ما رفت  بابای دختر چرا برد ور دل دخترش گذاشت

مگه شما محرم نا محرمی سرتون نمیشه  

2740
حتی مستاجراشونم همدانی ان. دیگه معلوم شد داری دروغ میگی بیچاره خانوم

میخوای عکسهای داغون اونا را بزارم ببینی داخل همین خونه 

بیشتر همدانی ها بنا هستن و متاسفانه چون بجز کشاورزی صنعت دیگه ای ندارن به شهرهای دیگه خیلی مهاجرت کردن ،شهر ما که پر هستن تا دلت بخواد

من كه مثل تو فكر نميكنم هرچي باشن داداشت هلاكشون بوده 😂

اره خب ، حتما دختره چیز خوبی نشونش داده