2733
2734
عنوان

رسمای عجیب غزیب خونواده همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 146132 بازدید | 2150 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم درست بخونید خانواده عروسمون ترک هستن و ما فارس  در ضمن ایشون عروس دوم هستن و عروس اولمو ...

بله ببخشید شاید بخاطر لحن و اشتباه خای نوشتاری شما نتونستم درست بخونم.  دوست عزیز من شیرازی هستم تعصب همدانی هارو ندارم ولی دلیل نمیشه دلخوری من از برادرم و انتخابش رو اینجوری تعمیم بدم به همه و بدبینی ایجاد کنم. راستی نزدیک تهران یعنی دقیقا کجا؟

ضمن اینکه در جامعه شناسی تعریف مشخصی از فرهنگ داریم. خیلی دوست دارم بدونم تعریف شما چی هست که انقدر ...

بله عزیزم چون کلی از دوستانم و البته همکارانم عضو نی نی سایت هستن دلیل نداره بخوام مشخصات کامل بدم،دوستان صمیمی که عکس ها را ببینند متوجه میشن بقیه لازم نیست بشناسن

الان مشکل شما چیه

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺
2728
وا  چرا برا من بیارن  دوستمون سوال کردن و بنده جواب دادم  درضمن برا دخترشون احترام ...

.جهازندادنشون درست نبوده ولی مراسم عقد که اینجاباخانواده داماده.عروسی هم اینجابیشتریاجدا میگیرن ولی شماراه دوربودین مشکل بوده

زندگی من پسرمه😍هر عمل کَز خیر وشر از آدمی سَر میزند...آن عمل مُزدش به زودی پُشت دَر،دَر میزند👌🤌

[QUOTE=94870843]بله ببخشید شاید بخاطر لحن و اشتباه خای نوشتاری شما نتونستم درست بخونم.  دوست عزیز من شیرازی هست ...[/QUOT۴۵دقیقه ای تهران 

من هیچ علاقه ای به تهرانی بودن ندارم،وگرنه راحت میگفتم تهران ،خیال خودم و شما را راحت میکردم ،اما حرفی بخوام نگم بهتر از اینه که دروغ بگم 

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺
.جهازندادنشون درست نبوده ولی مراسم عقد که اینجاباخانواده داماده.عروسی هم اینجابیشتریاجدا میگیرن ولی ...

عزیزم ما رسم داریم عقد با پدر عروسه

عروسی و حنا با داماده

2738
وای خوب چیکار کنم ما فارس هستیم زن داداشم همدانی  برامون همه چی شون عجیب بود

برای شما که فارس بودید عجیب بوده وگرنه این رسما توخیلی از ترک ها هست

میشه لطف کنید برای سلامتی مادرم یه صلوات بفرسید ممنونم
بله ببخشید شاید بخاطر لحن و اشتباه خای نوشتاری شما نتونستم درست بخونم.  دوست عزیز من شیرازی هست ...

راستی 

من عاشق داداشم هستم ،دوستش دارم

اما مهر خانمش در این دو سال به دل من و خانواده ام نشسته،بارها گفتم دختر خوبی هست 

اما حیف با رفتارهاشون ذهنیت بدی را ایجاد کردن

خانواده شوهر من سر عروسا رسم نداشتن سرویس طلا بخرن ولی نمیدونم چرا سر دخترشون تازه گلگی داشتن که چرا فلان سرویسو نخریدن 😐😐😐

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
برای شما که فارس بودید عجیب بوده وگرنه این رسما توخیلی از ترک ها هست

اره 

برا ما خیلی عجیب و دردآور بود

البته الان قرار شده بچه دار شدن دختر بدیم همدانی پسر بدیم شهر خودمون

وای  ما عروس از همدان گرفتیم رسم داشتن به مادر عروس پول چند میلیونی بدیم اسمش بود حق آشپزخونه ...

وااااااااا چه رسم عجیبی نشنیده بودم تاحالا😕😕😕

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2706