2733
2739
عنوان

رسمای عجیب غزیب خونواده همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 146132 بازدید | 2150 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای خواهر خدا بگم این داداشها را چی نکنه یا زن نمیگیرن یا میگیرن خونه خراب میکنند. الان یه برادر م ...

والا ما كه براي داداشمون سنگ تموم گذاشتيم، تا زماني كه نامزد بودن مناسبتاي مختلف فقط طلا داديم اونم نه يك گرم دو گرما بالاي ١٠ گرم بود همش فقط انگشتر نشونش بالاي ١١ گرم شد ٣ سال پيش ٢٠٠ ميليون خرج عروسي كرديم ما شماليم خانواده عروسمون تهران عروسمون گف من دوس دارم تهرانم عروسي داشته باشم دوستامم باشن يعني عروسي تهران فوق سنگ تموم شد توي باغ گرفتيم فقط آرايشگاهش شيش و نيم ميليون شد همشم فاميلاي عروس بودن طرف داماد فقط ٢٠ نفر بوديم شايد باورتون نشه فقط گل آراييه مجلس ١٢ ميليون شد چون عقد و عروسي باهم بود سر عقد بابام يه چك ١٥ تومني داد مامانمم يه تك پوش ٢ تومني ولي متاسفانه سر عروسي من خانواده شوهرم گوهم به من ندادن البته من ناراحت نيستم چون هر كس ارزش خودشو نشون ميده خوشحالم پيش عروسمون سرافكنده نيستيم

2728
بله متوجه هستم پرسیدم اصلالت شما کجایی هست که انقد فرهنگتون باعروس فرق میکرده؟

ما اطراف تهران

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺
2738
خانواده ی شوهر من،رسم دارن به عروس نیش بزنن، براش عروسی نگیرن و بهش هیچی ندن، اصولا پسراشونو عروس می ...

عزیزم شما خودتو ناراحت نکن وقتی دلتو میشکونن ازشون به خداشکایت کن خدا توی دل های شکسته هست

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

وسایل ارایششون را ب هیچ عنوان نمیزارت وستت ب کارتونشون بخوره .اسکل کلا

اين كاربري مال خواهرمه منم با مال اون ميام من مادر شوهرم فوت شده چند روزه و مادر شوهر خواهرم باهاش زندگي ميكنه و اذيتش ميكنه 😒

دوستان 

هرکس با فرهنگ و اداب و رسوم خودش ازدواج کنه

ما در این دو سال جز در موارد خاص که اونم خواهر عروس سوال کرد و یا بحث شون شد زنگ زد به مادرم هیچ حرفی به عروسمون نزدیم مبادا دلش بشکنه،ولی خب خودمون خیلی سوختیم

پسر خوبی داشتیم، مغازه،شرکتی،خانواده خوب

خانواده دختر هم خوب بودن ولی تا دلتون بخواد خسیس ، بی فکر ، همین ها عذابمون میداد.

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺
2706