2703
2553
عنوان

رسمای عجیب غزیب خونواده همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 146132 بازدید | 2150 پست

خانواده ی شوهر من،رسم دارن به عروس نیش بزنن، براش عروسی نگیرن و بهش هیچی ندن، اصولا پسراشونو عروس می کنن نه داماد! رسم کندن از پدرزن و خوردن مال پدرزن خیلی بین شون بابه و با همه ی این اوصاف بازم دو قورت و نیمشون باقیه. 

عزیزم ما رسم داریم عقد با پدر عروسه عروسی و حنا با داماده

رسما باهم فرق داره دیگه .ولی کاش درمورد رسماتون باهم صحبت میکردین تاسوءتفاهم وناراحتی هم پیش نمیومد😘

زندگی من پسرمه😍هر عمل کَز خیر وشر از آدمی سَر میزند...آن عمل مُزدش به زودی پُشت دَر،دَر میزند👌🤌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
اره  برا ما خیلی عجیب و دردآور بود البته الان قرار شده بچه دار شدن دختر بدیم همدانی پسر بدیم ...

درداور خخخخ شما چقد ناراحتی ازاین قضیه تو عروسی این همه خرج میشه حالا 5تومن اینور اونور ان شاءالله خوشبخت بشن

میشه لطف کنید برای سلامتی مادرم یه صلوات بفرسید ممنونم

یه رسم مزخرف دیگه که تو ما بود و پسرها جمع کردن ، شب عروسی دستمال سفید میدادن به عروس باید بعد از رابطه فردا صبح از طرف خانواده عروس و داماد میرفتن پیش عروس ودستمال تحویل میگرفتن خیلی بد بود که خدارو شکر پسرای با غیرت فامیل جمع کردن شوهرم که اعلام کرد هرکی بیاد جلو در خونم برای اینکار با گلوله تفنگش میزنه

2714
از الان قرار گذاشتید واسه برادرزادتون

اره 

خواهر عروس پرسید مادرم گفت دختر میدیم همدان جهاز ندیم

پسر از شهر خودمون جهاز ندیم

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺
والا منم ۱۵سالمع تازه نامزد کردم😗

خوبه که😊مبارکه عزیزم

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
درداور خخخخ شما چقد ناراحتی ازاین قضیه تو عروسی این همه خرج میشه حالا 5تومن اینور اونور ان شاءالله خ ...

بحث ۶۳میلیون سال ۹۶ هست اولا

درثانی بحث فشار روحی روی مادرم هست که کارش به بیمارستان کشید

ثالثا با آداب و رسومشون واقعا ما را پیش فامیلمون شرمنده کردن

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺
2706