2733
2739
عنوان

غربالگری اول کمک فری بتا بالا

| مشاهده متن کامل بحث + 9831 بازدید | 24 پست
عزیزم منم الان پیام شما رو دیدم خیلی ناراحت شدم الهی به حق همین شب عزیز خدا دوباره دلت رو شاد کنه م ...

نگران نباش عزیزم ان شاالله صحیح و سالم بچتو بغل میگیری 

برای زایمانم نترس بیمارستانها هم مدام ضدعفونی میکنن و تمیزن و مراقب مریض هستن 

خدایا خودت مواظب همه چیز باش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکلی نیست  والا از من خیلی بالا بود و خیلی هم ویار داشتم بخاطرش خداراشکر دخترم کنارم سالم ال ...

خب خدا رو شکر برای منم بتای غربالگری اول من شده 240 که خیلی بالاست و مشکوکه. ریسکم 1:300 و mom هم 4.5

دکتر برام nipt  یا سل فری نوشته و کلی سونو و آزمایش غربالگری دوم دیگه

2731
خب خدا رو شکر برای منم بتای غربالگری اول من شده 240 که خیلی بالاست و مشکوکه. ریسکم 1:300 و mom هم 4. ...

عزیزم من فری بتا غربالگری اول ۲۲۷ زده مام ۷ ریسک هم زوه ۱ب ۱۹۱ خیلی نگرانم الان ۱۳ هفته ام گفتن صبر کن تا ۱۶ هفته امینوسنز بده شما جوابش چی شد؟؟ امینوسنتز چ جوری بود؟؟؟؟؟

منم اینجوریم نتیجه شما چطوریه نن فردا میرم دکتر دارم سکته میکنم

عزیزم من ازمایشم هم ریسک بالا داشت امینو دادم و بچم سالم بود خداروشکر اون عدد ها رو نباید توجح کرد اصلا مهم نیس خودت نگران نکن بسته ب یه شرایطی میرن بالا مثلا من شیاف پروژسترون زیاد استفاده کردم یکی از دلایلش اون بود

2738
عزیزم من ازمایشم هم ریسک بالا داشت امینو دادم و بچم سالم بود خداروشکر اون عدد ها رو نباید توجح کرد ا ...

عزیزم من الان این متنو خودم منم فری بتام بالاس بخاطر دوبار سقط قبلی روزی دوتا شیاف و یه آمپول پروژسترون میزنم فری بتا من 79و   mom2.14 یعنی دلیلش پروژسترونهایی هست که استفاده میکنم 

خب خدا رو شکر برای منم بتای غربالگری اول من شده 240 که خیلی بالاست و مشکوکه. ریسکم 1:300 و mom هم 4. ...

سلام ببخشید به سلامتی بچه اتون به دنیا آمد. آمنیوسنتز انجام دادید؟

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری