2737
2734
جدي؟ پس چرا ميگن دوبار واسش ابلاغيه مي فرستن  بعدم عكس ميزنن تو روزنامه ها اگه نيومد بار سوم ح ...

اگه بفهمه بعدازحکم اولیه طلاق اعتراض میکنه میره تجدیدنظربعدتجدیدنظرمیره دیوان عالی خیلی طول میکشه مگه اینکه نفهمه که اگه ثبت ثنا داشته باشه فورامیفهمه

اگه بفهمه بعدازحکم اولیه طلاق اعتراض میکنه میره تجدیدنظربعدتجدیدنظرمیره دیوان عالی خیلی طول میکشه مگ ...

چندتاشاهدبایدببری دادگاه درخواست نفقه بایدبدی بیزارمیشی خلاصه اماچاره ای نیس اگه توافقی ممدامیشدی بهتربود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس جدا نشده نه شوهر نامرد من آشتي بكن نيست 7ساله گذاشته رفته حتي يه زنگم نزده به بچه هاش ببينه زنده ...

خب وقتی میگی ۷سال رفته و نیست میتونی جدا بش غیابی

تو قانون غائب بودن مرد ۴سال یکی از شرایط عسر و حرج هست

راجع به ازدواجش هم حتما صيغه کرده وگرنه برای ثبت کردن باید اجازه شما باشه

(کارآموز وکالت هستم)❤🌱اصلا وکیل هم که شوم،مدام پله های دادگاه را بالا و پایین روم،حق آن را از اين و حضانت آن را از دیگری هم که بگیرم باز هم دلتنگ دم کردن چای در خانه ی توام و حق همه در مشت من و حق من در مشت دیگری ست💔(امروز ۲۱ شهریور ۴۰۲ و من به یکی از اهدافم که قبولی تو آزمون وکالت بود رسیدم،الهی شکرت،ممنونم خدا جونم🙏🥲❤)
2728
یعنی حق گرفتن مهریه رو برای خودتون نگه میدارین فقط طلاق صادر میشه ، بله ۳ فرزند دارم  دیگه چیز ...

سلام شما هنوز تو سایت هستین ؟ 

میشه واسه حاجت دلم ی صلوات بفرستین 🙃💜