2410
2553

اره زن عموم گرفت چون عموم فرار کرده بود رفت یه شهر دیگه واسه همین به خاطر غیبت طولانیش زن عموم طلاق غیابی گرفت

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

منم دادخواست طلاق دادم وكيلم آدرس تو عقدنامه رو زده كه ابلاغه به دستش نرسه بتونم غيبابي جدا شم 

مي خوام بدونم چقدر زمان مي بره؟

آيا بايد مث طلاق توافقي از همه حق و حقوقم بگذرم يا مي تونم حقمو بگيرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
دادگاه عکسشو میده روزنامه 

ابعد از اينكه عكسو ميدن روزنامه چقدر طول ميشه تا تموم بشه؟

آخه وكيلم ميگه سخت ترين نوع طلاقه 

مي خوام بدونم راست ميگه يا مي مواد پول بيشتري بگيره اينجوري ميگه

ابعد از اينكه عكسو ميدن روزنامه چقدر طول ميشه تا تموم بشه؟ آخه وكيلم ميگه سخت ترين نوع طلاقه  ...

همسایمون میخاست طلاق غیابی بگیره خیلی اذیت شد فکرکنم وکیلت راس میگه 

خداوند هرگز تاس نمی اندازد .
2714
چرا اذيت شد؟چه مشكلاتي براش پيش اومد تو دادگاه؟ چقدر زمان برد تا جدائل؟

دادگاه زیاد میبرد ومیوردش دوبارم عکسشو دادن روزنامه طفلک خیلی اذیت شد اخرسرم شوهرش امدسراغش اشتی کردن زمانشو یادم نیست مال خیلی وقته پیشه

دادگاه زیاد میبرد ومیوردش دوبارم عکسشو دادن روزنامه طفلک خیلی اذیت شد اخرسرم شوهرش امدسراغش اشتی کرد ...

پس جدا نشده

نه شوهر نامرد من آشتي بكن نيست 7ساله گذاشته رفته حتي يه زنگم نزده به بچه هاش ببينه زنده ان يا مرده

پنج ساله زن گرفته 

هيچ ابلاغيه اي هم برا من نفرستادن و بهش اجازه ازدواج دادن 

نمي دونم چه كلكي زده حكم ازدواج گرفته

يه آدرسي ازش گير آوردم ام وكيلم ميگه غيابي بهتره چون اگه نياد دادگاه به نفعته شايد زودتر تموم بشه

اگه مهریه نمیخای غیابی طلاق بگیر راست میگه به نفعت که هست ایشالا ک زودتر خلاص میشی از دستش 

2706