2737
2739

سلام دوستای نی نی سایتی

من معلم زبانم 10 ساله

یک کتاب اموزش مکالمه نوشتم  که میشه تو سی جلسه مکالمه و گرامرو یاد گرفت 

به صورت مجازی تو واتس اپ یا ت لگرام یا روبیکا میفرستم درس ب درس 

200 درصدتضمینی ک میتونی پایان سی جلسه کامل انگلیسی ح رف بزنی 

هزینشم میتونید 10 جلسه یکبار پرداخت کنید ک کاملا مطمین و با خیال راحت اعتماد کنید و بیایید

البته جسارتا من هم ب شما اعتماد میکنم. 

خیلی  ساده

و  لذت بخش

و متفاوت. 

توضیح دادم ک بااموزش مدرسه و دانشگاه کلا فرق داره. 

حتی کسایی ک بدشون میادم علاقه مند میشن. 

دوست داشتید شمارمو میدم خدمتتون برای واتس اپ. 

اینم ایدی تلگ رامم

englishapieceofcake

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

چقدر خوب

اخه چجوری میشه فقط سی روز

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2740
بچه ها قیمت گفتن لایکم کنین لطفا😊

سلام گلم هزینش کلا 300 تومنه. 

اگر دوست داشتین دوسه جلسه بیایین اموزش ببینین اگه دوست داشتید ادامه بدید. 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
سلام گلم هزینش کلا 300 تومنه.  اگر دوست داشتین دوسه جلسه بیایین اموزش ببینین اگه دوست داشتید ا ...

ممنون عزیزم ارزونتر نمیشه😁

به امید روزی که کرونا نابود شه 😇یک عدد معتاد به نی نی سایت   
2706