2737
2739
عنوان

دیگه نمیخوام زندگیو..دلم میخواد بمیرم دیگه نباشم

| مشاهده متن کامل بحث + 646 بازدید | 46 پست
نگاه کن یا تقصیر خودت هست دختر حرف گوش کنی نیستی  یا مامانت از,تو دلخور شده  به هر حال و ...

احترام میزارم حرفشم گوش میدم

صدتا حرف بهم میگه فقط سکوت میکنم

اگر شخصیت کسی برایت شفاف نبود..به دوستانش دقت کن!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلم واست کباب شد خواهری. خیلی درکت کردم. رگ خواب مامانتو پیدا کن و باهاش رفیق شو .مخشو بزن تا باهات راه بیاد . غد بازی درنیار تا نرم بشه کارایی که میخای بکنی و اجازه نمیده رو واسش توضیح بده و احساستو بهش بگو. حتما جواب میده

2728
دلم واست کباب شد خواهری. خیلی درکت کردم. رگ خواب مامانتو پیدا کن و باهاش رفیق شو .مخشو بزن تا باهات ...

مرسی عزیزدلم

خیلی بددهنه

تا یه ذرع میخوام باهاش خوب بشم اینقد اعصابمو خورد میکنه ک کم میارم ارش

اگر شخصیت کسی برایت شفاف نبود..به دوستانش دقت کن!
احترام میزارم حرفشم گوش نمیدم صدتا حرف بهم میگه فقط سکوت میکنم

آفرین خانم خوبی باش 

خب این روش,تربیت مامانت هست 

نگاه کن مامانت از درونش دخترش و خیلی دوست داره 

مطمئن باش,

به جای آب غوره گرفتن بهتره جوری دیگه به مسئله فکر کنی 

2738

چقد شبیه منه زندگیت بخدا منم امروز از دست مامانم کلی گریه کردم ۲۲سالمه امروز بحدی اعصابم خورد بود که حتی تصمیم گرفتم خودکشی کنم ولی از گناهش میترسم 

خواهشا عقده ای ها ریپلای نکنن حوصله بگو مگو ندارم مرسی اه
مرسی عزیزدلم خیلی بددهنه تا یه ذرع میخوام باهاش خوب بشم اینقد اعصابمو خورد میکنه ک کم میارم ارش

واسش هدیه های کوچولو بگیر. ابراز محبت بکن . منم مامانم خ بداخلاقه ولی با تجربه ای که تو سال های زندگیم بدست اوردم کاملا باهاش مچ شدم خدا رو شکر. بعضی روزا که بداخلاقی میکنه و منم خودم عصبیم دعوامون میشه به نیم ساعت نکشیده با خریدن بستنی یا شام یا قربون صدقه و بوس و بغل و به سختییییییییییییییییییی آشتی میکنم

برو بابا بهترین دوران زندگیته؛ من مجرد ک بودم بهتر بود از اونوقت ک عقد کردم در ب در و بدبخت شدم میخام طلاق بگیرم انقدر افسرده ام هیچ جا خونه بابا نميشه هیچ محبتی محبت پدر و مادر نميشه محبت خانواده بی منت اگ محبت کنن منت نمیذارن اگ نکنن باور کن نمیدونن بلد نیستن اما تو دلشون ی دنیا دوستتدارن اصلن شوهر خوب نیست حداقل برا منک خوب نبود

2706