2733
2734
عنوان

کنکوری ها بیاید

225 بازدید | 30 پست

میدونم شما الان حال چند سال پیش من رو دارید بی حوصله ، بی انگیزه،ولی اومدم بهتون بگم با امید و توکل به خدا بشینید سر جلسه میفهمید که اون غولی رو که از کنکور توی ذهنتون ساختن هیچی نیست شما قوی تر از کنکورید حالا بگید ببینم چیکارا کردید چیا خوندید

افرين

مطمئن باشيد روز كنكور خيلي بهتر از بقيه روزها ب سوالات ميتونيد جواب بدين

اگه نتونستيد بيايد بگيد من اسمم عوض كنم 

اسم كاربريم

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من کنکور ارشد 10 روز پیش دادم و احتمال زیاد رتبم زیر 100 هست 

وااای من هیچوقت نمیتونم حدود رتبمو حدس بزنم، همیشه برعکس درمیاد🤪و واقعا به بقیه ی شرکت کننده هام مربوطه🤷🏻‍♀️

We are just passengers, on a train. We are all fading away. 

دقیقاااااا همون غوله

یاد پارسال ميفتم کمرم تیر میکشه 

از سرما داشتم سگ میشدم بعدم نیم ساعت از در دانشگاه فاصله بود تا سالن،یه چندتا بیشعورم قبلش دنبال جواب سوال بودن و کل ذهن ادمارو بهم ریختن، بعدم کناریمو میدیدم امید میگرفتم 

جلويمو میدیدم وحشت میکردم 

بغلیم کلااااااا 20،30 تا زد،یخوره هم خوابید بعدم قشنگگگگ خوراکیشو خورد

جلوییم برگش سیاااااااااه سیاااه بود 

اون صدا و ساعتم که رو مخ بود افتضااااح

2738

جات خالی ابجی این دوران رو گذروندم یکی ارشد یک هم لیسانس🙄 هر دو بارم دولتی قبول شدم با اینکه نخونده  بودم البته از رشته ام راضی نیستم چون دوست داشتم تربیت معلم بیارم ولی سال ما نبود😔😔  

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
من کنکور ارشد 10 روز پیش دادم و احتمال زیاد رتبم زیر 100 هست 

من مشاورم کنکور ارشد داده بعد با انچنااااان خیال راحتي اين پسر رفت تازه 2:15 از خواب بیدار شد دنبال جا پارکم گشت،اب معدنیشم خورد و..... الان راحت و ریلکس نشسته

یا تهران میاره یا شهید بهشتي

2706