2737
2734
عنوان

مرگ‌تازه عروس درتهران درارایشگاه

649 بازدید | 29 پست

راسته خبرش آیا یانه؟میخاسته بره عروسی خاهرشوهرش

ب علت رنگ کردن توآرایشگاه موهاشو دکلره کرده زیرسشوار بودع سرش شروع ب خارش میکنه و سوزش 

یهو ازهوش میره علت مرگش پارگی‌مویرگ سرش بوده شوهرشم میشنوه سکته میکنه

برام ی صلوات میفرستی نی نی سایتی عزیزلطفا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

منم شنیدم   🤔

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

نمیدونم ولی بعید نیس بعضیا حساسیت شدید دارن 

من یه بار رنگ معمولی گذاشته‌ بودم تنگی نفس گرفتم

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   
2738

🔺مرگ تازه عروس هنگام رنگ کردن مو در آرایشگاه!🔻داماد با شنیدن خبر مرگ همسرش سکته کرد!🔹تازه عروس 32 ساله برای شرکت در مراسم عروسی خواهر شوهرش تصمیم گرفت رنگ موهایش را تغییر دهد و به یکی از آرایشگاه‌های شمال تهران رفت.🔹آرایشگر موهای زن را دکلره کرد و او را زیر سشوار برقی نشاند. دو ساعت و نیم گذشت در حالی که مواد دکلره روی سرش بود احساس خارش و سوزش اذیتش می‌کرد، هر بار اعتراض می‌کرد؛ در جواب می‌شنید نگران نباش هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد. اما ناگهان مهناز احساس سردرد و سوزش شدیدی کرد و فریادی کشید و از هوش رفت.🔹زن آرایشگر که ترسیده بود بلافاصله کلاه برقی را از سر تازه عروس جدا کرد و برای به هوش آوردن وی پارچ آب سرد را روی صورت و موهایی که مواد شیمیایی روی آن قرار داشت ریخت. 🔹اما وضعیت مهناز بهتر نشد و در نهایت او را به بیمارستان منتقل کردند. تلاش کادر درمان برای نجات تازه عروس ادامه یافت اما ساعاتی بعد وی تسلیم مرگ شد. 🔹پزشکی قانونی، علت مرگ زن جوان را پارگی مویرگی اعلام کرد. شوهر مهناز هم با شنیدن خبر مرگ همسرش سکته کرد./ایران+بُکش و خوشگلم کن واقعی😐🤦‍♂

برام ی صلوات میفرستی نی نی سایتی عزیزلطفا

منم خوندم...منم چن سال پیش واسه عروسی داداشم رفتم موهامو برا اولین بار رنگ کنم مثه این بنده خدا شدم پشت سرم کلللی زخم شد😥 احتمال پارگی مویرگ داشتم خدا رحم کرد😩

هر بار این درو محکم ببند برو
2706