2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😭😭😭😭من همیشه مانتوهام تا کف پام بود انقد گشاد بود ۷تا از من توش جا میشد😢

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  
2738
😭😭😭😭من همیشه مانتوهام تا کف پام بود انقد گشاد بود ۷تا از من توش جا میشد😢

آره اون موقع که اندام ما روی فرم بود لباسا بی ریخت بودن . حالاکه فرم بدنمون بهم ذیخته لباسا جذب شدن

💕الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
منو همیشه بخاطر تنگ بودن لباسا تعهد میگرفتن     خداروشکر تموم شد

کلاس هشتم بودم که وقتی مانتو وشلوارمو خریدم،شلوارم چون خیلی بهم گشاد بود،دادم مامانم که یخورده واسم جذبش کنه.یه معاون خیلی بی شعور داشتیم که تو صف منو آورد بیرون البته اونروز جوگیر شده بود شدید اونایی که شلواراشونو تنگ کرده بودنو میاورد بیرون از صف وجلو همه شلوارارو پاره میکرد😐😲😲😲منو که آورد بیرون از صف،رفت که بقیه بچه هارو بکشه بیرون که ازموقعیت استفاده کردم والفرار...🏃🏃هیچوقت یادم نمیره که چقدر اونروز استرس داشتم وقلبم از دهنم میخواست بزنه بیرون😭😭😭

من به نیرو و قدرت مطلق خدا ایمان دارم❤میدونم که قطعا معجزه ای برام در راهه....
کلاس هشتم بودم که وقتی مانتو وشلوارمو خریدم،شلوارم چون خیلی بهم گشاد بود،دادم مامانم که یخورده واسم ...

وااای منم زیاد لباسام تنگ نبود اما جز من دیوار کوتاهی نبود   

prove yourself to yourself not others
وااای منم زیاد لباسام تنگ نبود اما جز من دیوار کوتاهی نبود    

منم بخدا😭😭😭😭😭

من به نیرو و قدرت مطلق خدا ایمان دارم❤میدونم که قطعا معجزه ای برام در راهه....
2706