2737
2739
عنوان

سیسمونی نوزاد کیا به تازگی خریدن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 394 بازدید | 68 پست

من خودمو میگم جهیزیم چیزی کم نداشت 

برای همینم به شوهرم گفتم ان شا الله بچه دار شدیم

مادرم وسایل ابتدایی که لازممه مثل لباس و تشک ‌سرویس خواب پارچه ای و ساک و وسایل بهداشتی و اینا رو میگیره اگه خواستی خودت سرویس چوبی و اینا رو بگیر چون واقعا خونوادهامون گناه دارم 

دختر بدن جهیزیه بدن سیسمونی هم بدن بعد نه شوهر قدر میدونه نه خونواده شوهر اخرشم میگن وظیفتون بود یا اینکه حالا مگه چی اوردی

😔میشه برای باردار شدنم صلوات بفرستید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم😔
وای ترا این رسما چیه دیگه  خدا شکر ما از رسما نداریم  ۵ میلیون خیلیه بخدا برا چهار تیکه ...

مادره من سره پسر اولم وسایل ضروری خرید ی سرویس طلا خرید برام اتفاقا همسرم خیلی خوشحال شد،طلارو هم یادگاری واسه پسرم نگه داشتیم چندسال پیش طلا ارزون بود وسایلای ضروریشم شد 3تومن،بنظرم خانما میخوان این همه بریزو ب پاش کنن واسه نوزاد بخونوادش بگن همون اندازه طلا بگیرن واسه بچش یا خودش و وسایلای ضروری.

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودمو میگم جهیزیم چیزی کم نداشت  برای همینم به شوهرم گفتم ان شا الله بچه دار شدیم مادرم وس ...

اره واقعا...کاملا موافقم...منم به شوهرم میخوام بگم بابام مثلا در حد ۵ تا ۶ داره بده اگه دوست داری وسایل شیک تر و بیشتر بگیری پس خودت بزار روش...

بخدا من جهیزیم انقد کامل بودمادرشوهرم چشم روشنی خونمون که اومد گفت هرجی فکر کردم چی واست بخرم دیدم ماشاللع همه چی داری...پول بهمون داد.

الانم واسه سیسمونی خداییش اونجوری نیستن که طعنه بزنن یا قدر ندونن اما منم باید درکم برسه...

الان من از اول بارداری اومدم خونه بابام تا اخر اینجام بنده خداها هزینش چندین برابر شده..مامانم نمیزاره تنها برم شهر خودم

دلم می خواهد یک دختر داشته باشم.❣دختری با موهای بلند مشکی و چشم های درشت خندان. اسمش را بگذارم "گیسو" و هر وقت دلم آشوب بود بنشانمش روی زانوانم و گیسهایش را ببافم تا قلبم آرام بگیرد.حالا که فکرش را میکنم دلم میخواهد "باران" هم داشته باشم. دختری لاغر و قد بلند که با صدایی مخملی برایم شعر بخواند. یک دختر تپل و مهربان با گونه های سرخ و گرد هم میخواهم. اسمش را بگذارم "آلما" و موهایش را با شامپوی سیب بشویم تا حسودی موهای طلایی خواهرش "گندم" را نکند. آدم برای دختری با موهای طلایی جز گندم چه اسمی می تواند بگذارد. معلوم است، "خورشید"! اصلا خورشید باید اولین دخترم باشد و هر صبح که چشمهایش را باز می کند ببیند خواهرش "شبنم" زودتر از او سماور را روشن کرده، "شادی" را بیدار کرده و به "نسترن" رسیده. دلم میخواهد در حیاط خانه م "ترانه" بخواند و "بهار" برقصد. "نگار"م خودش را لوس کند و من به هیچ کدام نگویم که روز تولد خواهرشان "الهه" مجذوب چشم هایش شده م. دلم چقدر دختر می خواهد. روزهایم بی "سحر"، شبهایم بی "مهتاب"، آسمانم بی "ستاره" و زندگی بدون "افسانه" ممکن نیست. تازه یک "ساقی" هم میخواهم تا سرم را گرم کند و "همدم" تا درد دل هایم را برایش بگویم. "رویا" می خواهم تا انگیزه زندگیم باشد و "آرزو" که دلیل نفس کشیدنم. دلم میخواهد یک دختر داشته باشم. دختری که خودم را توی چشمهایش و آرزوهایم را روی پیشانیش ببینم. هیچ اسمی توصیفش نکند. همه چیز باشد و هیچ نباشد. از هر قیدی آزاد باشد و در هیچ ظرفی جا نشود. رهای رها باشد! آری، انگار دلم می خواهد دخترم "رها" باشد...   وزن بعد زایمان 115...هدف اول... 110❌هدف دوم.. 105❌هدف سوم.. 100❌
مادره من سره پسر اولم وسایل ضروری خرید ی سرویس طلا خرید برام اتفاقا همسرم خیلی خوشحال شد،طلارو هم یا ...

اخی چه ایده خوبی..دستشون درد نکنه 

دلم می خواهد یک دختر داشته باشم.❣دختری با موهای بلند مشکی و چشم های درشت خندان. اسمش را بگذارم "گیسو" و هر وقت دلم آشوب بود بنشانمش روی زانوانم و گیسهایش را ببافم تا قلبم آرام بگیرد.حالا که فکرش را میکنم دلم میخواهد "باران" هم داشته باشم. دختری لاغر و قد بلند که با صدایی مخملی برایم شعر بخواند. یک دختر تپل و مهربان با گونه های سرخ و گرد هم میخواهم. اسمش را بگذارم "آلما" و موهایش را با شامپوی سیب بشویم تا حسودی موهای طلایی خواهرش "گندم" را نکند. آدم برای دختری با موهای طلایی جز گندم چه اسمی می تواند بگذارد. معلوم است، "خورشید"! اصلا خورشید باید اولین دخترم باشد و هر صبح که چشمهایش را باز می کند ببیند خواهرش "شبنم" زودتر از او سماور را روشن کرده، "شادی" را بیدار کرده و به "نسترن" رسیده. دلم میخواهد در حیاط خانه م "ترانه" بخواند و "بهار" برقصد. "نگار"م خودش را لوس کند و من به هیچ کدام نگویم که روز تولد خواهرشان "الهه" مجذوب چشم هایش شده م. دلم چقدر دختر می خواهد. روزهایم بی "سحر"، شبهایم بی "مهتاب"، آسمانم بی "ستاره" و زندگی بدون "افسانه" ممکن نیست. تازه یک "ساقی" هم میخواهم تا سرم را گرم کند و "همدم" تا درد دل هایم را برایش بگویم. "رویا" می خواهم تا انگیزه زندگیم باشد و "آرزو" که دلیل نفس کشیدنم. دلم میخواهد یک دختر داشته باشم. دختری که خودم را توی چشمهایش و آرزوهایم را روی پیشانیش ببینم. هیچ اسمی توصیفش نکند. همه چیز باشد و هیچ نباشد. از هر قیدی آزاد باشد و در هیچ ظرفی جا نشود. رهای رها باشد! آری، انگار دلم می خواهد دخترم "رها" باشد...   وزن بعد زایمان 115...هدف اول... 110❌هدف دوم.. 105❌هدف سوم.. 100❌
2728

من مادر شوهرم برام چشم روشنی خونه لوستر آورد اونم چون خونه پسرشه وگرنه برا من چیزی نیاورد 🤣

وقتی من اولین بار باردار بودم هنوز قلب بچم تشکیل نشد میگفت برو به مادرت بگو برات سیسمونی بگیره وقتی اون بچم سقط شد به شوهرم گفتم نگا مادرت چی گفت کی چی مثلا بچه ما دوتاست به کسی چه مربوط تازه خواهر شوهرم میگفت مردم همه وسایل رو خودشون می‌خرم بعد میگن مادرم خرید 😒😏مثلا تیکه مینداخت از اون به بعد من گفتم که من سیسمونی نمیارم اینا که همه چی میگن بزار انقدر بگن که بترکن

😔میشه برای باردار شدنم صلوات بفرستید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم😔
اخی چه ایده خوبی..دستشون درد نکنه 

مرسی خانمی،جاری من 40تومن حالا راست و دروغش گردن خودش گفت واسه دخترش سیسمونی خریده البته خیلیاشو از ترکیه خرید،اما اگ راست باشه واقعا باید تاسف خورد بخدا فکرکن 40تومن طلا میخرید  برای دخترش یا ی تیکه زمین ایندشو تضمین میکرد،

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
من مادر شوهرم برام چشم روشنی خونه لوستر آورد اونم چون خونه پسرشه وگرنه برا من چیزی نیاورد 🤣 وقتی م ...

چقد بی درکن واقعا...دوره این حرفت دیگه تموم شد والا...منم بودم از حرصم میگفتم تازه جهیزیم پسرت گرفته خبر نداری...

مرسی خانمی،جاری من 40تومن حالا راست و دروغش گردن خودش گفت واسه دخترش سیسمونی خریده البته خیلیاشو از ...

اوه ۴۰ تومن خیلیه..ملت با همین مقدار جهیزیه میزارن والا...بنظرم افراط خوب نیست مگه واقعا پولدار باشی و واست مهم نباشه...که من جز اون دسته هم باشم بازم به قول شما ترجیح میدم چیزی بگیرم که بعدا به درد ایندش بخوره

2738
اوه ۴۰ تومن خیلیه..ملت با همین مقدار جهیزیه میزارن والا...بنظرم افراط خوب نیست مگه واقعا پولدار باشی ...

پولدارن اما اصلا درست نیست بنظرم فقط بخاطره چشموهم چشمی بخوای 40تومن وسایلی بخری ک بچه 8ساله 9ساله استفاده میکنه موتور شارژی ماشین شارژی،اون پول واسه آینده بچه خیلی خوب بود اگ یچیزی میخریدن براش، بخدا واقعا ماها جوزه جهان سومی هستیم حتی اروپای ها نمیدونن جهاز چیه بریزو ب پاش عروسی چیه،تمام افراطی عزیزم بخاطره حرف مردم چشمو هم چشمی خونوادتو ب قرض ننداز،وسایل ضروری بخوای جنس متوسط بخری نهایت دو تومن بشه،اگ خونوادت داشتند بگو ی دستبند یا النگو بگیرن برات،نداشتند ک هیچ باز دستشون دردنکنه.