2733
2739
عنوان

وسایل شخصی

307 بازدید | 16 پست

خانما من شوهرم از وسایل شخصیم استفاده میکنم بهشم یه چندباری گفتم بهش بر میخوره میگه مگه بدت میاد زن و شوهر این حرفارو ندارن. اخه حوله حمام لیف و مسواک و شانه شخصیه دیگه. گاهی وقتا از نسواکم استفاده میکنه خیلی تمیزه هر شب مسواک و نخ دندون و اب نمک استفاده میکنه ولی من دوس ندارم دیگه. اخه تو خونشونم هر وقت میریم برا شش نفر دو لیوان سر سفره است یا دو تا پیاله ماست یا دو تا استکان چایی. ولی من تو خونه بابام همه لیف و حوله و مسواک جداگونه داشتیم یا سر سفره همه یه پیاله ماست یه لیوان و بشقاب جدا داریم. به نظرتون من اشتباه میکنم وسواس دارم یا شوهرم اینا اشتباه میکنن. شما چجوری هستید؟ حالا از لیوان شوهرم بدم نمیاد استفاده کنم ولی خونوادش رو بدم میاد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یاد همسر خواهرشوهرم افتادم 

میگفت چرا من هرچی شورت درمیارم اینجا غیب میشه؟ 

و سکوووت عمیق پدرشوهرم 😁😁😁🤭🤭

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁
2738

من حساسم یبار برادرشوهرم گفت ما مجردی شوهرت هموهم میپوشیدیم حالم بهم خورد الان هم گاهی میریم خونه مادرشوهر میبینم زیرپوش یا جوراب داداششو اورده هرچی هم میگم زیربار نمیره میگه ازخودمه

یا رب العالمین
نظرم اینه که حوله حمام لیف و مسواک و شانه شخصی هستن و ازش پول بگیرید و دوتاش کنید و بگید من مشکل پید ...

همه رو دو تا داریم ولی از خودم رو که قایم کنم بهش بر میخوره میگه از من بدت میاد

2706