2737
2739

سلام خانوما، من هفته 6 بارداری هستم امروز رفتم سونو دکترم گفت ساک حاملگی رو میبینم ولی فعلا" جنین نیست تا دوهفته دیگه بیا ببینم درضمن برام آمپول پروژسترون 50 تجویز کرد که هر12 ساعت بزنم اما الان راجع بش خوندم نوشته واسه کسایی که پریود نمیشن!!! تورو خدا راهنماییم کنید یعنی واسه من خوب نیست؟؟؟؟ من میترسم بالاخره دکتر خودش میدونسته یعنی نمیدونسته؟؟؟ خواهشا" جواب بدین ممنون میشم.تشکر

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

ازمن به تونصیحت داروتوزمان  بارداری استفاده نکن ،خودش تشکیل میشه جنین پروژسترون واسه چیزشه ،این دکترا هم شورشو دراوردن

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الان به چه دلیل آمپولو گفته بزنی آخه؟  من دو ماه اول بارداریم خونریزی داشتم دکترم آمپول نداد گ ...

من یه کیستم داشتم بهش گفتم لکه های خیلی سیاه دارم گفت فکرکنم ماله کیست باشه بعد سونو گرافیم کرد گفت ساک حاملگی رو میبینم ولی جنین نیست حالا آمپولا رو تجویزکرد نمیدونم برا چی

دکتر میخواد تا دوهفته دیگه بچه رو نگه داره تا ببینه قلبش تشکیل میشع یا نه(همون جور که گفتم پروژسترون برای جلو گیری از سقط هم استفاده میشه)

چون جنین بدون قلب سقط میشه زود!یعنی سیستم ایمنی بدن به عنوان یک عامل مخرب حسابش میکنه و میخواد از بین ببرتش

حالا فردا برو یه دکتر دیگه ببین اون نظرش چیه

الهی سوسک شین که موهاتونو چتری کوتاه میکنید بهتون میاد،من یه بار چتری کوتاه کردم شبیه اسب های کالسکه شدم  
دکتر میخواد تا دوهفته دیگه بچه رو نگه داره تا ببینه قلبش تشکیل میشع یا نه(همون جور که گفتم پروژسترون ...

اگه اینجوری باشه خوبه منم گفتم دکتر دیگه بی عقل نیست حتما" یه چیزی میدونه این دکتره خیلی معروفه حالا برام دعا کن مرسی

2738
اگه اینجوری باشه خوبه منم گفتم دکتر دیگه بی عقل نیست حتما" یه چیزی میدونه این دکتره خیلی معروفه حالا ...

انشالله که بچه سالم سالم به دنیا میاد

(از یک دکتر دیگه زود بپرس خیالت راحت شه)

الهی سوسک شین که موهاتونو چتری کوتاه میکنید بهتون میاد،من یه بار چتری کوتاه کردم شبیه اسب های کالسکه شدم  
پروژسترون برا چیه؟؟؟

کاش از دکتر میپرسیدی ،نمیدونم والا

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .

میدونم کمی دیر دیدم تاپیک رو، ولی گفتم بیام منم یه سوال از شما بپرسم. آمپول پرژسترون واسه چسبیدن جنین به رحمه. منم آی وی اف کردم و از امروز تا 20 روز دیگه باید روزی دو تا بزنم. شما که زدی درد زیادی داشتی یا اینکه پات بگیره و جاش سفت شه؟ 

به تمام آرزوهایم یه معذرت خواهی بدهکارم💔
میدونم کمی دیر دیدم تاپیک رو، ولی گفتم بیام منم یه سوال از شما بپرسم. آمپول پرژسترون واسه چسبیدن جنی ...

نه عزیزم من این دردارو نداشتم فقط چون 10تا زدم خب طبیعیه ب ا س نم کبود شد دیگه ،یکم پام درد گرفت یا به قول شوهرم دیگه آخرا به جوری راه میرفتم😀😀😀

نه عزیزم من این دردارو نداشتم فقط چون 10تا زدم خب طبیعیه ب ا س نم کبود شد دیگه ،یکم پام درد گرفت یا ...

من که 6 تا زدم تا الان کبودی نداشتم یعنی کلا بدنم کبود نمیشه اما درد خفیفی دارم و یکم گرفتگی پا. میترسم همه اون 40 تا آمپول که تموم میشه منم فلج کامل بشم

به تمام آرزوهایم یه معذرت خواهی بدهکارم💔
من که 6 تا زدم تا الان کبودی نداشتم یعنی کلا بدنم کبود نمیشه اما درد خفیفی دارم و یکم گرفتگی پا. میت ...

نه بابا نگران نباش دکتر خودشمیددنه که بهت میده بعدشم ازش بپرس لازمه همه رو بزنم 

2706