2733
2739
كينه اي نيستم،بسيار بسيار دل رحمم كه البته اين بده😒

هشتاد درصد مردم ایران میگن ک کینه ای نیستن و خیلی دل رحم و ...

ولی نمیدونم این بدجنسایی ک پدر مارو در اوردن از کدوم سیاره اومدن😂😂😂

گناه کبیره س تو کل دین چیزهایی که با حق الناس درگیره خیلی واسم مهمه مسخره کردن آدما واسه خندیدین؟! ...

معمولا تورو طرفم اینکارو میکنم میگم بیا غیبتتو بکنم یا میگم غیبتمو بکنید .

حرف بدی پشت سر کسی نمیزنم.

این بازیمه.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه مطالبشو بفرستی چی سرچ کنم؟

کتابهایی از 

نیچه

شوپنهاور 

اسپینوزا

اروین یالوم

در مورد اگزیستانسیالیسم مطالعه کنید

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
چه جوری چند سالته

۱۹ سالمه 

هروقت از یه موضوع خیلی ناراحتم نهایتشو در نظر میگیرم 

مثلا از فلان چیز ناراحتم با خودم میگم ناراحت بودن یا خوشحال بودن من چیزیو حل نمیکنه

و اینکه اخرش قراره همگی دار فانی رو بگیم دلیلی نداره این چن روز زندگیو جهنم کنیم خداشاهده تو این ۱۹ سال چیزی ندیدم که ارزشش اونقد بالا باشه که یه لحظه به خاطرش ناراحت بشم

البته بگم زندگیمم فوق العاده سخت بوده ها اما خودمو زدم به بیخیالی

همین ک سالمم و زندگیم از این بدتر قرار نیس بشه خودش ینی نهایت خوشبختی :-)

2731
هشتاد درصد مردم ایران میگن ک کینه ای نیستن و خیلی دل رحم و ... ولی نمیدونم این بدجنسایی ک پدر مارو ...

نه من واقعا واقعا نيستم،دروغ كه ندارم كه بگم🤷🏽‍♀️و اتفاقا از اين اخلاق خودم خيلي بدم مياد