2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سعی میکنم پشت کسی غیبت نکنم

جمع های خودمونی که غیبت میکنن بهشون تذکر میدم حالشون گرفته میشه😁😁😁😁

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

خیلی به نظافت اهمیت میدم، کتاب خوندن رو دوست دارم، کینه ای نیستم، ارومم، رقص رو دوست دارم، عادت دارم قبل خواب به روز مره هام فکر کنم، عاشق موسیقی ام، یکم جدیم، چیزهایی که خودم خیلی دوست شون دارم، البته عادت نیمرو با پیاز رو هم دارم😂😂 لعنتی خیلی خوبه

کاربری جدیدا به من تعلق گرفته 
2731

خیلی کتاب می خونم

خیلی زیاد آرامش درونی با خودم و دنیای اطرافم دارم

از هیچ کس هیچ توقعی ندارم

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

خيلي زيادهعععهه 

منو همسرم عادت داريم بهم بگيم هميشه امروز بهت گفتم؟ اون ميگه ن ميگم دوست دارم 

بدون مسواك نميتونم زندگي كنم هر روز حموم ميرم هر لباسيو ك ي بار ميپوشم ميشورم هر دو هفته ي خانمي مياد خونمو تميز ميكنه اگه هر روز بيرون نرم نميشههه روزم شب نميشه 

عادتاي غير اخلاقيم دارم بگم ؟😂

هميشه بهم ميگه اخم كه ميكني نفس كشيدن برام سخت ميشه اشكات كه مياد ديگه نفسمو باخودش ميبره.... نميخوام اسير بمونم زير اون بارون چشمات     تو بگو چجوري رد شم از ميون ابر اخمات   هيچوقت چشماتو ازم نگير انيتا وقتي تو چشمات زول ميزنم زمان وايميسته اون موقعس كه ديگه نميتونم خودمو كنترل كنم...
2738
سعی میکنم پشت کسی غیبت نکنم جمع های خودمونی که غیبت میکنن بهشون تذکر میدم حالشون گرفته میشه😁😁😁😁

ولی من غیبت خیلی دوست دارم کلی میخندم .

کلا هرجا میرم میگم بیاید غیبت کنیم.

یا دلم بگیره میگم یکی بام غیبت کنه حالم خوب بشه.

البته من عیبتم بدجنسی نیستا به طرف میخندم یاد کاراش میوفتم میخندم🙄😁

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤

اهااا كتاب و رمان حتما بايد در هفته بخونم عادت ندارم هيچوقت بدون شوهرم بخابم حتي اگه قهر باشيم فقط بايد تو اغوش هم بخابيم 

مهربونم ي عادتيم ك دارم يكم زود ب بعضيا اعتماد ميكنم ولي الان ديگ حواسمو بيشتر جمع ميكنم

هميشه بهم ميگه اخم كه ميكني نفس كشيدن برام سخت ميشه اشكات كه مياد ديگه نفسمو باخودش ميبره.... نميخوام اسير بمونم زير اون بارون چشمات     تو بگو چجوري رد شم از ميون ابر اخمات   هيچوقت چشماتو ازم نگير انيتا وقتي تو چشمات زول ميزنم زمان وايميسته اون موقعس كه ديگه نميتونم خودمو كنترل كنم...
ولی من غیبت خیلی دوست دارم کلی میخندم . کلا هرجا میرم میگم بیاید غیبت کنیم. یا دلم بگیره میگم یکی ...

گناه کبیره س

تو کل دین چیزهایی که با حق الناس درگیره خیلی واسم مهمه

مسخره کردن آدما واسه خندیدین؟!😐

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
چه جوری ارامش؟

وقتی زیاد فلسفه بخونی

یک صلح درونی با خودت و دنیای اطرافت ایجاد میشه

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)