2733
2739
عنوان

دوستان چه سوالهایی به نظرتون مهمه در خواستگاری پرسیده بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 647 بازدید | 99 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر ادمی یه جوریه بعضیا قبول میکنن و بعضیا نه.. مثلا من خودم قبلا چن بار تشنج کردم و قرص میخورم مطمع ...

خیلی ازدواجا هستن هر دو نفرن سالمن ولی به بن بست میخوره.خیلی ازدواجا هم هستن یکی از طرفین یه مشکل داره سالهای سال با خوبی و خوشی زندگی میکنن

2728
هر ادمی یه جوریه بعضیا قبول میکنن و بعضیا نه.. مثلا من خودم قبلا چن بار تشنج کردم و قرص میخورم مطمع ...

خودتون میگین هر آدمی یجوره. پس حتما نمیشه گفت با خواستگارا به مشکل میخورین. بالخره یکی باهاش کنار میاد.تو همین سایت این سوال رو از خانوما پرسیدم و خانوما گفتن برا همسر یا خواستگارشون مشکلی نبوده 

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس
چی بگم والا

امضاتون کافیه. نیازی به گفتن چیزی دیگه نیس 🙂

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس
2740
خودتون میگین هر آدمی یجوره. پس حتما نمیشه گفت با خواستگارا به مشکل میخورین. بالخره یکی باهاش کنار می ...

ولی من دیدم آقایی با مشکل پسوریازیس ازدواج کرده الانم دارن زندگی میکنن.گاهی اوقات ما از بیماری و مشکلاتمون بت میسازیم و دیگه چیزیو نمیبینیم.در صورتی که این مشکل شاید اصلا برای طرف مقابل مهم نباشه که بخواد جواب رد بده.ولی بازم حق داره اون طرف که بدونه همسر آینده بیماری یا مشکلی داره یا نه