2733
2739
عنوان

همونیم‌که دیشب زرورق سوخته تو جیب شوهرم پیدا کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1505 بازدید | 55 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
با اینجا همه چی میبینیم...اونا که دارو هست....من اطلاعتم و کامل کردم...بعدگ کلی مورد داریم که با همس ...

سلام عزیزم بهت درخواست میدم میشه درخواستمو قبول کنی یه سوال مهم دارم ازت..ممنون میشم کمکم کنی...

سلام یه مادر هستم ک دوتا کوچولوی ناز دارم خیلیم دوسشون دارم میشه برای سلامتی دردونه هام یک صلوات بفرستین  

اونایی که فکر میکنین ادم هروئینی رومیشه ترک داد و فکر میکنین باید بهش فرصت داد خیلی خوش خیال و خوش قلب هستین 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2740

سلام استاتر عزیز 

بابت همچین موضوعی خیلی متاسفم 

خیلی خوشحالم که داری تصمیم درست و میگیری 

من شوهر خالم متاسفانه ده ساله ک هروییین میزنه و ده بار بردنش کمپ و از نو شروع کرده 

کل زندگیشو فروخته و کشیده الان حتی پول پیش برای خونه مستاجری ندارن 

یه دختر پنج ساله داره ک خالم میگه ای کاش که این بدنیا نمی اومد چون ایشون وقتی فهمید شوهرش اعتیاد داره خواست برای زندگیش تلاش کنه و زندگیشو نجات بده برای همین ادامه داد 

خیلی اشتباه کرد 

عید شوهرش از کمپ اومد پاک براش شغل هم پیدا کردن فرستادنش سرکار ولی الان به مدت ۴ روزه ک این آقا غیبش زده ونیست 

همه فهمیدن ک دوباره کار کرده یه پولی دراورده و رفته پی کشیدن زن و بچش هم آواره 

خلاصه ک آدم معتاد قابل اعتماد نییییس اونم هرویین ک اصلا 

جدا شوووو و خلاص 

تو خدا رم بیاری پایین استغفرالله اون انکار میکنه ‌‌و قبول نمیکنه ک یک معتاده !!!!!!

کاش تو همون سیاره ونوس خودمون میموندیم 😒
وای پلیس برای چی؟ زشته جلو در وهمسایه فوقش طلاق بی سروصدا بگیرین

طلاق بی سر و صدا با این جواب نمیده....از تو جیبش هرویین پیدا کردم میگه این چیه؟  اونوقت این آدم زیر رو کش و من تنهایی میتونم از پسش بر  بیام. ؟ چند هفته پیش اومدم خونه دیدم متکاهای تخت اومده پذیرایی در حالیکه یه دونه تو پذیرایی هست اونم با فاصله بودن....میگم اینا چین ....میگه گذاشتم زیره سرم چند تا....توجه دارید متکاهای با فاصله ....شوهره من شیاده

عزيزم يعنى نميخواى براى نجات زندگيت تلاشى بكنى؟

هرویین خوب نمیشه بی خود خودشو تموم نکنه 

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
2706